Data
2019-06-25

Filary CSR – Sokołów na Targach Humanitarnych

W dniach 11-13 czerwca 2019 r. po raz pierwszy w Polsce odbyły się Targi Humanitarne – Warsaw Humanitarian Expo. To jedyne i największe targi w Europie Środkowo-Wschodniej integrujące środowiska pomocy humanitarnej i biznesowe. Sokołów, dla którego działania CSR mają niebagatelne znaczenie, znalazł się wśród wystawców z branży FMCG.

Podczas wydarzenia odbyły się konferencje, seminaria, spotkania, a także prezentacja produktów i usług. W trakcie Targów organizacje rządowe, pozarządowe, humanitarne oraz agencje Organizacji Narodów Zjednoczonych i inne międzynarodowe organizacje, które niosą pomoc, zaprezentowały swoje agendy i przedstawiły możliwości pomocowe. W Sokołowie działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu są niezwykle ważne. Z uwagi na CSR Sokołów zdecydował się na udział w targach, by nawiązać relacje, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą w tym obszarze.

Podczas wydarzenia odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą produktową Sokołowa. Każdy uczestnik targów mógł liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru asortymentów. Ofertę produktową przybliżali obecni na miejscu pracownicy firmy.

Targi Humanitarne to bardzo ważne wydarzenie handlowe. Równie istotny jest ich wymiar społeczny. Sokołów, jako jeden z liderów branży mięsnej, przywiązuje szczególną uwagę do pomocy potrzebującym, co stanowi jeden z filarów działań Sokołowa w obszarze CSR. Uczestnictwo w takich wydarzeniach jest świadectwem możliwości firmy w zakresie niesienia pomocy w sytuacjach: kryzysowych, zmian klimatycznych lub konfliktów wojennych. Społeczna odpowiedzialność jest wpisana w strategię firmy i wyznacza kierunki codziennych działań, na które składa się obecność na takich wydarzeniach.

Więcej o działaniach firmy w zakresie działań CSR przeczytacie w zakładce CSR: https://sokolow.pl/firma/csr.

powrót