Data
2019-07-11

Kabanoski Sokoliki – edycja limitowana z tatuażami

Na okres wakacyjny firma Sokołów przygotowała miłą niespodziankę dla najmłodszych konsumentów. W edycji limitowanej Kabanosków Sokolików do każdego opakowania tej pysznej mięsnej przekąski dla dzieci dołączony jest kolorowy, zmywalny tatuaż.

Kabanoski Sokoliki to produkt, który idealnie sprawdzi się w wielu sytuacjach podczas letniego wypoczynku – są pożywne, a także wygodne i praktyczne. Zostały stworzone z myślą o potrzebach żywieniowych dzieci. Wyróżnia je duża zawartość wysokiej jakości mięsa oraz brak składników dodatkowych, takich jak barwniki, glutaminian monosodowy i fosforany. Ważnym atutem Kabanosków Sokolików jest wysoka zawartość białka, które jest wyjątkowo cennym składnikiem dla organizmu w okresie wzrostu i rozwoju. Delikatne przyprawy zastosowane w Kabanoskach, są gwarancją optymalnego smaku, który przypadnie do gustu najmłodszym konsumentom.

Wesoła postać Sokolika to znak firmowy Kabanosków. Teraz dodatkową radość sprawią dzieciom dołączone do opakowania kolorowe tatuaże. Edycja limitowana obejmuje obie wersje Kabanosków: Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny.

Ta mięsna przekąska jest świetną propozycją na wakacyjne miesiące – można je zabrać na wycieczkę, spacer i inne aktywności na świeżym powietrzu. Opakowanie jest poręczne i łatwo się otwiera.

Kabanoski Sokoliki są dostępne w sieciach handlowych (Marko, Tesco, Stokrotka, Selgros) oraz Delikatesach Mięsnych Sokołów i Delikatesach Gzella.

Cena: ok. 2,5 – 3 zł/opakowanie

powrót