Data
2019-02-28

Nowość od Sokołowa – wędzony boczek, szynka, schab

Sokołów Naturrino – to inspirowana naturą linia wędlin, idealna dla wszystkich, którzy poszukują produktów wysokiej jakości o sprawdzonym składzie. Teraz produkty Naturrino, takie jak Schab wędzony, Boczek wędzony oraz Szynka wędzona dostępne są także w formie plastrów. To wygodne rozwiązanie, które ułatwia codzienne komponowanie odpowiednio zbilansowanych posiłków.

Świadomi konsumenci

Świadomość wpływu diety na zdrowie, samopoczucie i jakość życia nieustannie wzrasta, dlatego zakupu produktów spożywczych dokonujemy z większą starannością. „Czysta etykieta” – to ona jest dziś coraz częściej jednym z głównych kryteriów wyboru produktu. Innym z ważnych trendów kulinarnych jest „No waste”, czyli unikanie marnowania żywności. Na co dzień wiąże się to między innymi z kupowaniem odpowiedniej ilości produktów spożywczych – takiej, co do której mamy pewność, że zostanie przez nas wykorzystana. Pomocne są tu z pewnością mniejsze opakowania, dostosowane do potrzeb naszych i naszej rodziny.

Nowe opakowanie, naturalny smak i skład

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Sokołów poszerza linię produktów Naturrino dostępnych na rynku, wprowadzając wygodne opakowanie z łatwym otwieraniem, zawierające plastry wędlin o wadze 100 g. To porcja, którą można szybko wykorzystać i mieć pewność, że nic się nie zmarnuje. W nowej formie są dostępne: boczek wędzony, schab wędzony oraz szynka wędzona.

Wędliny Naturrino są pozbawione jakichkolwiek składników dodatkowych, takich jak konserwanty, fosforany czy glutaminian sodu. Gwarancją ich doskonałego smaku jest najwyższej jakości surowiec oraz starannie dobrany zestaw wyłącznie naturalnych przypraw. Są uwędzone w naturalnej wędzarni i zachowują idealny balans kruchości oraz soczystości. To wyroby o wysokiej zawartości białka. Schab wędzony Naturrino powstaje ze schabu wieprzowego bez kości, którego smak podkreślają przyprawy i sól. Szynka wędzona Naturrino jest wytwarzana z wysokiej jakości szynki wieprzowej, z dodatkiem naturalnych przypraw. Boczek wędzony Naturrino to chudy boczek, bez żeberek, chrząstek i skóry, idealnie doprawiony naturalnymi przyprawami.

Boczek, schab i szynka Naturrino mają szerokie zastosowanie kulinarne – są doskonałym dodatkiem do kanapek, można ich również użyć, przygotowując zapiekanki i pizzę. Świetnie sprawdzą się na co dzień, jak również jako przystawki podczas uroczystych posiłków – podane np. w formie roladek.

Wędliny Naturrino w formie plastrów są dostępne w delikatesach Sokołów oraz w sieciach Selgros, Marko i Stokrotka. Dystrybucja jest systematycznie poszerzana.

Cena: ok. 5,5-6 zł/opakowanie 100 g

 

Dodatkowych informacji udziela:
Jagoda Konarska
Project Manager
j.konarska@qualitypr.pl
Tel. +48 728 405 287

Marcin Bałanda
Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji
Sokołów S.A.
marcin.balanda@sokolow.pl
Tel. +48 608 034 701

 

 

powrót