Data
2016-12-07

Sokołów na święta

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, grupa Sokołów S.A. podejmuje szereg działań, które mają na celu umilenie okresu przygotowań oraz dostarczenie świątecznych inspiracji tak, aby na żadnym polskim stole nie zabrakło wyśmienitych potraw przygotowanych z najwyższej jakości produktów z Sokołowa.

Jednym z najciekawszych wydarzeń związanych z przedświątecznymi działaniami Sokołów S.A. jest świąteczny konkurs. Został opublikowany wraz z początkiem grudnia na fejsbukowym profilu Sokołowa i polega na przygotowaniu potrawy świątecznej z wykorzystaniem naszych produktów. Zdjęcie potrawy wraz z opisem należy dodać do aplikacji konkursowej. Nagrodami są zestawy produktów Sokołów oraz OptiGrille firmy Tefal.

Konkurs jest atrakcyjny nie tylko dla chcących wygrać cenne nagrody, ale również dla wszystkich tych, którzy szukają świątecznych inspiracji. Poprzez aplikację można dotrzeć do niezliczonej ilości przepisów z produktów Sokołowa.

Świąteczny charakter zyskują także nasze produkty. Zakupione w Delikatesach Mięsnych Sokołów wędliny i mięsa przez cały okres świąteczny będą pakowane w specjalny papier, na którym również będzie można znaleźć propozycje ich wykorzystania do przygotowania wyśmienitych potraw.

A może tak garść Bożonarodzeniowych przepisów w staropolskim stylu? Przepisy na m.in. szablok z kapustą, czarną kiszkę, pieczone kasztany, czy wołowinę z wędzoną słoniną znaleźć można na sokołowskim Instagramie. Jeżeli natomiast chcecie poznać przepisy, które w mgnieniu oka pozwolą Wam delektować się pysznymi daniami, koniecznie należy zajrzeć na kanał Sokołów TV na YouTube, gdzie znajdują się pomysły na przyrządzenie szynki świątecznej, necówki w cieście, czy też medalionów z szynki Sokołów.

Zapraszamy i życzymy Smacznego! 

powrót