Data
2016-04-12

Sokołów Naturrino – inspirowane naturą

Linia naturalnych wędlin Sokołów Naturrino przedstawia się konsumentom na nowej stronie internetowej www.naturrino.pl. Znaleźć tu można nie tylko opis wszystkich produktów z tej serii, ale też inspiracje kulinarne do przygotowania zdrowych i smacznych dań oraz przekąsek.
 
Linia Sokołów Naturrino, debiutująca na rynku w kwietniu 2015 roku, idealnie odpowiada na zapotrzebowanie tych klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i naturalny skład produktów. Wyroby Naturrino wyróżniają się delikatnym smakiem, podkreślonym dodatkiem naturalnych przypraw. Powstają z odpowiednio selekcjonowanego surowca z polskich hodowli i nie zawierają konserwantów, fosforanów oraz glutaminianu sodu.
 
Na nowej stronie www.naturrino.pl zapoznać się można z pełną gamą wyrobów tworzących tę serię (pasztetem pieczonym, kiełbasą białą, szynką pieczoną, schabem pieczonym, kiełbasą, boczkiem, salcesonem i necówką). Znajdziemy tu opis każdego produktu, wraz z jego dokładnym składem.
 
Ciekawą propozycją są również przepisy na proste w wykonaniu, a jednocześnie efektowne dania z wykorzystaniem produktów Naturrino – np. pieczony schab ze śliwkami, medaliony z szynki czy necówka w cieście. Przepisy są opracowane w czytelny sposób, a część z nich dostępna jest w formie krótkich filmów video.

 

powrót