Data
2019-09-11

Sokołów sponsorem e-sportowego turnieju Games Clash Masters

Sokołów – jeden z liderów branży mięsnej w Polsce – został sponsorem turnieju e-sportowego Games Clash Masters. Podczas tego wydarzenia najlepsze zespoły CS:GO z Polski i z zagranicy zawalczą o trofeum i 100 000 dolarów. Turniej odbędzie się w dniach 20-22 września 2019 r. w Gdynia Arena.

Przekąski od Sokołowa dla graczy i kibiców

Włączając się w to wyjątkowe wydarzenie, Sokołów aktywnie wspiera międzynarodowe rozgrywki e-sportowe. Obecność takiego sponsora bez wątpienia idealnie wpisze się w pełną emocji atmosferę imprezy. Gracze oraz organizatorzy turnieju otrzymają posiłki przygotowane z najwyższej jakości produktów z asortymentu firmy Sokołów. Tym samym będzie to okazja do posmakowania polskiej kuchni. Posiłki to nie tylko duża dawka energii, ale też solidna porcja dobrego smaku.

W strefie festiwalowej Games Clash Masters powstanie specjalnie stoisko gamingowe Sokołów. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. Na graczy i kibiców czeka poczęstunek złożony z przekąsek mięsnych z linii Snack&Chips. To asortymenty idealnie nadające się do pochrupania podczas rozgrywek.

Wydarzenie to też świetna okazja do zaprezentowania nowości. Fani e-sportu, jako jedni z pierwszych, będą mieli okazje spróbować nowości Chrup’us, czyli chipsów salami suszonych powietrzem. Dzięki temu dwa dni śledzenia e-sportowych zmagań będą jeszcze przyjemniejsze.

E-sportowe święto Gdyni już za dwa tygodnie

Wydarzenie, którego partnerem został Sokołów, odbędzie się już za dwa tygodnie, 20-22 września 2019 r. w gdyńskiej Arenie. Osiem zespołów z Polski i z zagranicy zawalczy podczas 2. edycji turnieju, a zmagania będzie można śledzić na żywo na miejscu oraz w kilku językach w Internecie. Bilety oraz informacje dostępne są na www.gamesclash.pro. Na fanpage’u Sokołowa na Facebooku trwa konkurs, w którym można wygrać 5 dwudniowych karnetów na Games Clash Masters.

powrót