Data
2019-03-12

Turniej Sokolik 2019

W dniach od 5 do 8 lutego 2019 r. w Siedlcach odbył się halowy turniej piłkarski „Sokolik”, w którym o zwycięstwo walczyły dzieci i młodzież z regionu. Głównym patronem wydarzenia była firma Sokołów.

Po raz kolejny Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach zorganizował największy w regionie halowy turniej piłki nożnej „Sokolik”, w którym udział biorą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Młodzi sportowcy rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych, w tym jedna kategoria należała do dziewcząt.

Zwycięzcami w poszczególnych grupach zostali:

– dziewczęta ze szkół podstawowych i gimnazjów: Tygrys Huta Mińsk
– chłopcy z klas IV i młodsi: Dziewiątka Siedlce
– chłopcy z klas V i VI: Sparks Kotuń
– gimnazjaliści: Bagna Brzezińskie Wielgolas

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Podczas rywalizacji nie zabrakło wielu sportowych wrażeń. Zawodnicy pierwszych trzech drużyn z poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni medalami oraz otrzymali upominki od firmy Sokołów. Nagrody zwycięzcom wręczał Cezary Jasiński, Dyrektor Spółki ds. Marketingu. Wśród pamiątkowych nagród nie mogło zabraknąć oczywiście maskotek Sokolików.

Od wielu lat każdy turniej gromadzi ponad kilkuset zwolenników. W tym roku również nie zawiedliśmy się co do frekwencji. Poprzez duże zaangażowanie środowisk lokalnych możemy promować właściwe nawyki żywieniowe i zdrowy tryb życia, o które należy dbać już od najmłodszych lat. Co roku wspieramy organizację letniej i zimowej edycji turnieju, będąc jego patronem.

powrót