Data
2019-09-12

Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa

Właśnie ruszyła Wielka Trasa Śniadaniowa z udziałem Sokołowa i Radia ZET. W 10 lokalizacjach w całej Polsce będzie można zjeść pożywne śniadania na Dzień Dobry Bardzo. Smakowite poranne posiłki zapewnia firma Sokołów.

Ci, którzy nie mają czasu na zjedzenie śniadania w domu lub po prostu chcą spotkać ulubionych dziennikarzy stacji, mogą przyjść rano na wspólny posiłek. Prosto z foodtrucka serwowane są śniadania, przygotowane z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów Sokołowa, m.in. Stówek – parówek ze 100% mięsa z szynki wieprzowej. Podczas Wielkiej Trasy Śniadaniowej uczestnicy spróbują pięciu różnych potraw. W końcu śniadanie to nie tylko prosta kanapka, chwycona w locie przed wyjściem z domu.

Sokołów dostarcza inspiracji do samodzielnego tworzenia nowych propozycji porannego posiłku. Taki sycący i smakowity posiłek to idealne rozpoczęcie każdego dnia – zapewnia odpowiednią dawkę energii na kolejne aktywności, a czas wspólnie spędzony podczas jedzenia każdego wprawia w dobry nastrój.

Na stronie Radia ZET trwa konkurs, w którym można zaproponować kolejną lokalizację Wielkiej Trasy Śniadaniowej. Wystarczy podać swój przepis na Dzień Dobry Bardzo i treść zaproszenia, które przekona do odwiedzenia miasta.

powrót