Data
2019-07-22

„Z gruntu dobre” z tytułem Dobra Marka 2019

W prestiżowym plebiscycie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” została nagrodzona sokołowska linia produktów „Z gruntu dobre”. To asortyment stworzony z myślą o osobach dbających o zrównoważoną i zdrową dietę. Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Już po raz 10. analitycy redakcji Forum Biznesu przeprowadzili badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych marek w Polsce. W badaniu brana jest pod uwagę sytuacja na rynku, pozycja producenta, obecni i potencjalni klienci, ceny produktów i kanały dystrybucji. Ważnymi czynnikami, które podlegają analizie, są także siła marketingowa marki oraz jakość produktów.

W kategorii „Produkty i dania bezmięsne” bezkonkurencyjna okazała się linia „Z gruntu dobre”. Wyroby „Z gruntu dobre” zostały wprowadzone na rynek w 2017 roku i od razu podbiły serca konsumentów. To pasty, pasztety i dania gotowe z tak zwaną czystą etykietą. Produkty zawierają w sobie wyłącznie warzywa oraz składniki pochodzenia roślinnego.

Sokołów, jako jeden z liderów branży mięsnej, stanowi jedną z najcenniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Wysokie pozycje w rankingach tylko potwierdzają wysoką pozycję marki Sokołów w świadomości konsumentów.

powrót