Konkurs Sokolika w Radiu Eska!

Zapraszamy wszystkich fanów niezwykłych połączeń smaków do udziału w mega konkursie „Sokoliki w Radiu Eska!”. To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoimi kulinarnymi odkryciami i zgarnąć fantastyczne nagrody. Konkurs będzie trwał aż 5 dni w terminie 4-8.09.2023 r. podczas porannego pasma „Obudź się na Jankesa” w Radiu Eska.

Aby wziąć udział w tej ekscytującej rywalizacji, wystarczy odwiedzić stronę internetową eska.pl, gdzie znajduje się specjalny formularz konkursowy. Tam czeka na Was jedno pytanie: „Jakie połączenie smaków nakręca cię o poranku?”. Dajcie się ponieść kreatywności i odpowiadajcie o swoich kulinarnych inspiracjach, ulubionym przepisie na śniadanie, a może po prostu o tym, co sprawia, że Wasz poranek nabiera smaku!

Nagrody są naprawdę kuszące. Pierwsze miejsce otrzyma 300 zł oraz zestaw smakołyków od Sokolików, który z pewnością umili nie jeden poranek.

Dzielcie się pomysłami z innymi słuchaczami Radia Eska. Może to właśnie Twój pomysł na niezwykłe połączenie smaków okaże się tym zwycięskim? Powodzenia!
 

Konkurs Sokolika w Radiu Eska!