Zapraszamy do świata Sokolika

Linia Sokoliki codziennie towarzyszy małym i dużym smakoszom od śniadania aż po kolację. Teraz, oprócz produktów spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, proponuje znacznie więcej – Akademię Sokolika. Działamy aktywnie, smacznie i zdrowo, bo wiemy, ze to najlepsza droga, by czerpać z życia to, co najlepsze. Wspólnie bawimy się, rozwijamy umiejętności sportowe, gotujemy i poznajemy świat od kuchni. Razem możemy więcej!

ŚWIDERKI KABANOSKOWE
ŚWIDERKI KABANOSKOWE
Nasz Bohater
SOKOLIKI KABANOSKI WIEPRZOWE Z DODATKIEM INDYKA
SOKOLIKI KABANOSKI WIEPRZOWE Z DODATKIEM INDYKA

Świderki kabanoskowe to dowód na to, że kilka składników wystarczy, by stworzyć apetyczne danie dla dzieci. Wśród nich nie może zabraknąć najważniejszego: kabanosków wieprzowych z dodatkiem indyka, które nadają całości wyjątkowy smak i aromat. Pozostały po pieczeniu świderków produkt możemy użyć do przygotowania sałatki albo spałaszować na zimno prosto z opakowania. Smacznego!

Quesa
Nasz bohater
SOKOLIKI SZYNECZKA DROBIOWA
SOKOLIKI SZYNECZKA DROBIOWA

Sekret quesy tkwi w idealnie dobranej wędlinie, tj. w szyneczce drobiowej Sokoliki. Wspólnie z serem  mimolette tworzy ona znakomitą kompozycję smaków, która przypadnie do gustu zarówno małemu, jak i dużemu szefowi kuchni. Szyneczka drobiowa to nie tylko doskonały dodatek do tortilli, ale i niezastąpiony składnik kanapek, zapiekanek i pizzy.
Po prostu pycha!

Aktywnie

Codzienna aktywność jest niezbędna w życiu każdego młodego człowieka. Działa korekcyjnie, uspokajająco, poprawia samopoczucie i pomaga nawiązywać nowe znajomości. Rozwijanie umiejętności sportowych daje też dzieciom mnóstwo radości. Dlatego też warto wspierać i zachęcać nasze pociechy do ćwiczeń z Sokolikiem każdego dnia!

Smacznie

Twoje dziecko uwielbia pichcić i chce zostać mistrzem kuchni? Z nami błyskawicznie rozwinie swoje umiejętności kulinarne! Wspólne gotowanie, próbowanie, odkrywanie nowych smaków i aromatów i eksperymentowanie w kuchni z Sokolikiem – Twoją pociechę czeka naprawdę pyszna zabawa!

Zdrowo

Dobrze zbilansowana dieta ma znaczenie dla rozwoju młodego organizmu. Zdrowe nawyki żywieniowe pomogą dziecku osiągać długofalowe cele: będzie dobrze się uczyć, osiągać świetne wyniki sportowe i mieć energię do zabawy. By to wszystko osiągnąć, warto już teraz poznać i wdrażać najlepsze porady dotyczące zdrowego odżywiania wśród najmłodszych.

DZIEJE SIĘ
Sokołów z Rowerową Wiosną Radia ZET!

Sokołów z Rowerową Wiosną Radia ZET!

W dwa ostatnie weekendy mieszkańcy Biskupca, Olsztyna i okolic mogli wziąć udział w kolejnej odsłonie akcji „Rowerowa Wiosna w Radiu ZET”. W każdym objętym trasą mieście zapewniamy dawkę rozrywki i edukacji w specjalnie dedykowanych strefach Sokołów. Cieszymy się, że jesteśmy częścią projektu, który zachęca rodziny do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz promuje rower jako bezpieczny i ekologiczny środek transportu.

zobacz więcej
Graj o marzenia – eliminacje do drugiej edycji Sokoliki Cup.

Graj o marzenia – eliminacje do drugiej edycji Sokoliki Cup

Już po raz drugi jesteśmy sponsorem głównym turnieju piłki nożnej dla dzieci – Sokoliki Cup. W najbliższy weekend rozpoczynają się eliminacje do gry o marzenia. Turniej to ogromna szansa dla dzieci na przeżycie wspaniałej przygody, sportową rywalizację i możliwość wygrania fantastycznych nagród. Sokoliki Cup jest bezpłatnym turniejem, dedykowanym dzieciom w kategorii U-10, czyli rocznik 2013.

zobacz więcej

Sokołów sponsorem MasterChef Junior!

Sokołów wspiera najmłodszych kucharzy programu emitowanego w telewizji TVN. To już 8. edycja, podczas której uczestnicy zawalczą o tytuł MasterChef Juniora. Lider branży mięsnej zaprezentuje swoje produkty w odcinkach kulinarnego show.

zobacz więcej
Sokołów wspiera Zimę w Mieście z Radiem ZET

Sokołów wspiera Zimę w Mieście z Radiem ZET

W najbliższe weekendy polskie miasta przemienią się w prawdziwe centra sportów zimowych. Wszystko za sprawą Przebojowej Zimy Radia ZET, która wystartowała 20 stycznia. Cykl spotkań rozpoczął się w Starogardzie Gdańskim, a cała trasa obejmuje aż 6 miasteczek (Starogard Gdański, Grudziądz, Olsztyn, Słubice, Krosno, Bielsko-Biała). W każdym z nich będzie można spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportu i licznych konkursach.
 

zobacz więcej