W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
23.05.2023
Sokołów z Rowerową Wiosną Radia ZET!

Sokołów z Rowerową Wiosną Radia ZET!

W dwa ostatnie weekendy mieszkańcy Biskupca, Olsztyna i okolic mogli wziąć udział w kolejnej odsłonie akcji „Rowerowa Wiosna w Radiu ZET”. W każdym objętym trasą mieście zapewniamy dawkę rozrywki i edukacji w specjalnie dedykowanych strefach Sokołów.
Cieszymy się, że jesteśmy częścią projektu, który zachęca rodziny do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz promuje rower jako bezpieczny i ekologiczny środek transportu.

11.05.2023
Graj o marzenia!

Graj o marzenia!

Graj o marzenia – eliminacje do drugiej edycji Sokoliki Cup. Już po raz drugi jesteśmy sponsorem głównym turnieju piłki nożnej dla dzieci – Sokoliki Cup. W najbliższy weekend rozpoczynają się eliminacje do gry o marzenia.

Turniej to ogromna szansa dla dzieci na przeżycie wspaniałej przygody, sportową rywalizację i możliwość wygrania fantastycznych nagród. Sokoliki Cup jest bezpłatnym turniejem, dedykowanym dzieciom w kategorii U-10, czyli rocznik 2013.

 

28.04.2023
„PROSTO Z GRILLA” RUSZYŁ KOLEJNY SEZON!

„Prosto z grilla” ruszył kolejny sezon!

Seria "Prosto z grilla" to dynamiczne, pełne energii i pasji odcinki, które wprowadzą Cię w świat grillowania na zupełnie nowy poziom! Nasz doświadczony specjalista od grillowania Kacper Salzman zaprezentuje różnorodne techniki i przepisy, które pozwolą Ci stworzyć prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej na grillu.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z grillowaniem, czy już posiadasz umiejętności kulinarne, w serii "Prosto z grilla" znajdziesz coś dla siebie.

27.03.2023
Sokołów sponsorem MasterChef Junior!

Sokołów sponsorem MasterChef Junior!

Sokołów wspiera najmłodszych kucharzy programu emitowanego w telewizji TVN. To już 8. edycja, podczas której uczestnicy zawalczą o tytuł MasterChef Juniora. Lider branży mięsnej zaprezentuje swoje produkty w odcinkach kulinarnego show.

Dania rywalizujących ze sobą kucharzy będą oceniane przez najlepsze jury na czele z Anną Starmach, Michelem Moranem i Tomaszem Jakubiakiem. To oni zadecydują o tym, kogo zobaczymy w finale.