W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
01.09.2023
Konkurs Sokolika w Radiu Eska!

Konkurs Sokolika w Radiu Eska!

Zapraszamy wszystkich fanów niezwykłych połączeń smaków do udziału w mega konkursie „Sokoliki w Radiu Eska!”. To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoimi kulinarnymi odkryciami i zgarnąć fantastyczne nagrody. Konkurs będzie trwał aż 5 dni w terminie 4-8.09.2023 r. podczas porannego pasma „Obudź się na Jankesa” w Radiu Eska.

Aby wziąć udział w tej ekscytującej rywalizacji, wystarczy odwiedzić stronę internetową eska.pl, gdzie znajduje się specjalny formularz konkursowy.
 

27.07.2023
Letnie szaleństwo z Sokołowem i Radiem Zet!

Letnie szaleństwo z Sokołowem i Radiem Zet!

Najbliższe weekendy są dedykowane wszystkim fanom wakacyjnych zabaw! Lato z Radiem Zet trwa i wraz z Sokołowem oferuje moc darmowych atrakcji, które zapewniają mnóstwo zabawy i aktywności dla każdego! Niezależnie od wieku i preferencji, czeka na Was coś wyjątkowego.

Wśród licznych atrakcji, jakie przygotowaliśmy, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubicie wodne eskapady, skorzystajcie z wypożyczalni kajaków dmuchanych, wodnych hulajnóg lub desek SUP. A to nie wszystko!

30.06.2023
Startujemy z tegoroczną edycją „Projektu Plaża”

Startujemy z tegoroczną edycją „Projektu Plaża”

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników wakacji i dobrych wydarzeń! Już 7 lipca 2023 r. rozpoczynamy smakowitą trasę, na której pojawią się atrakcje dla uczestników w każdym wieku! Zapraszamy na spotkania pełne konkursów, zabaw i kulinarnych inspiracji dla całych rodzin!

W tym roku „Projekt Plaża” zagości w 6 turystycznych kurortach, zapewniając każdemu niezapomniane doświadczenia. Sprawimy, że letnie weekendy będą pełne radości i prawdziwie rodzinnych wrażeń.

15.06.2023
Sokołów sponsorem Marcin Gortat Camp 2023

Sokołów sponsorem Marcin Gortat Camp 2023

Ruszyła nowa edycja treningów z Marcinem Gortatem! To świetne wydarzenie dla wszystkich młodych pasjonatów koszykówki w wieku od 9 do 13 lat. Tegoroczne campy ze znanym sportowcem odbędą się w pięciu różnych miastach w Polsce. Cieszymy się, że kolejny raz Sokołów wspiera pasję najmłodszych i może być sponsorem tej niezwykłej inicjatywy.