W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
27.01.2023
Sokołów wspiera lokalne działania WOŚP!

Sokołów wspiera lokalne działania WOŚP!

W najbliższą niedzielę odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku swoimi działaniami wspieramy zarówno sztab główny w Warszawie, jak i sztaby lokalne – m.in. Sokołów Podlaski, Jarosław, Koło i Osie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowa akcja, która co roku łączy miliony ludzi. My, jako firma również mobilizujemy się, by pomagać. Tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia to: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych.

25.01.2023
Sokołów wspiera Zimę w Mieście z Radiem ZET

Sokołów wspiera Zimę w Mieście z Radiem ZET

W najbliższe weekendy polskie miasta przemienią się w prawdziwe centra sportów zimowych. Wszystko za sprawą Przebojowej Zimy Radia ZET, która wystartowała 20 stycznia. Cykl spotkań rozpoczął się w Starogardzie Gdańskim, a cała trasa obejmuje aż 6 miasteczek (Starogard Gdański, Grudziądz, Olsztyn, Słubice, Krosno, Bielsko-Biała). W każdym z nich będzie można spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportu i licznych konkursach. Nie zabraknie także food trucka Sokołów, w którym serwowane będą hot dogi w wielu odmianach smakowych.

24.01.2023
Sokołów Partnerem Projektu Zima!

Sokołów Partnerem Projektu Zima!

Już 28 stycznia startuje kolejna odsłona Projektu Zima organizowana przez telewizję TVN. To wyjątkowe wydarzenia dla wszystkich fanów zimowych aktywności. Projekt odbywa się w pięciu pięknych ośrodkach narciarskich Dolnego Śląska. Jak co roku będziemy obecni w każdym z tych miejsc i jak zwykle dostarczymy wszystkim ogromną dawkę zabawy, a także smakowitych przekąsek.

Zieleniec, Kotelnica Tatrzańska, Czarna Góra, Karpacz oraz Szklarska Poręba, to w tych ośrodkach odbędzie się tegoroczny „Projekt Zima”.

13.01.2023
Sanah, Sokołów i charytatywny Bankiet dla Siemachy

Sanah, Sokołów i charytatywny Bankiet dla Siemachy

Były uwielbiane przeboje w orkiestrowych aranżacjach, wspólne śpiewanie i bezwarunkowa miłość publiczności. W minioną niedzielę Sanah zaprosiła na muzyczną ucztę krakowskie Stowarzyszenie SIEMACHA. Na charytatywnym koncercie największej polskiej artystki gościło blisko dwa tysiące wychowanków i przyjaciół Siemachy.

W trakcie dwugodzinnego występu Sanah wyśpiewała przejmujące historie, poezje Szymborskiej i Słowackiego, wreszcie utwory takie jak Szampan czy Ale jazz!