W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
23.04.2021
Rozpoczynamy sezon grillowy!

Rozpoczynamy sezon grillowy!

Pierwsze słoneczne dni i budząca się do życia przyroda to sygnał, że wielkimi krokami zbliża się uwielbiamy przez Polaków czas spotkań przy grillu. Z tej okazji warto przyjrzeć się bliżej sokołowskiej ofercie grillowej, skierowanej zarówno do wielbicieli mięsnych produktów, jak i osób stawiających na kuchnię roślinną. W przydomowym ogródku, miasteczku studenckim, polanie czy nad rzeką – już niedługo w bardzo wielu miejscach będzie można poczuć aromat grillowanego mięsa, chrupiącego pieczywa i zrumienionych warzyw.

23.03.2021
Sokołów doceniony przez konsumentów

Sokołów doceniony przez konsumentów

Produkty Sokołowa zdobyły aż 4 nagrody w 10. edycji ogólnopolskiego badania „Najlepszy produkt – Wybór Konsumentów”.

Sokołów od lat wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, nieustannie ulepszając ofertę produktową. Docenienie najwyższej jakości i doskonałego smaku wyrobów Sokołowa ma swoje potwierdzenie zarówno w codziennych wyborach konsumentów, jak i zdobytych nagrodach oraz wyróżnieniach.

18.03.2021
Nowe kabanosy pieczone już w sprzedaży

Nowe kabanosy pieczone już w sprzedaży

Sokołów wprowadził na rynek smakowitą nowość – kabanosy pieczone, które powstały z myślą o najbardziej wymagających wielbicielach tradycyjnych mięsnych specjałów.

Wybierając kabanosy, zwracamy szczególną uwagę nie tylko na skład oraz jakość produktu, ale i na jego walory smakowe. Wyjątkowo chętnie sięgamy po wyroby tradycyjne, których smak zależy od idealnie dobranej kompozycji przypraw.

22.02.2021
Nowość w linii produktowej Stówki!

Nowość w linii produktowej Stówki!

Sokołów konsekwentnie wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów świadomych zdrowych trendów żywieniowych. Po pojawieniu się na rynku parówek przygotowanych w 100% z najlepszej jakości szynki wieprzowej przyszedł czas na Stówki w wersji drobiowej – parówki z piersi kurczaka.
Parówki z piersi kurczaka powstały z myślą o osobach, które stawiają na zdrową, dobrze zbilansowaną dietę. Są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.