W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
22.02.2021
Nowość w linii produktowej Stówki!

Nowość w linii produktowej Stówki!

Sokołów konsekwentnie wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów świadomych zdrowych trendów żywieniowych. Po pojawieniu się na rynku parówek przygotowanych w 100% z najlepszej jakości szynki wieprzowej przyszedł czas na Stówki w wersji drobiowej – parówki z piersi kurczaka.
Parówki z piersi kurczaka powstały z myślą o osobach, które stawiają na zdrową, dobrze zbilansowaną dietę. Są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

02.10.2020
 „Kosmiczny wykop” Sokołów sponsorem serialu animowanego

„Kosmiczny wykop” Sokołów sponsorem serialu animowanego

Niedzielne poranki i popołudnia w programie telewizyjnym to czas dla rodziny, a szczególnie dla najmłodszego widza. Właśnie z myślą o nim powstała animacja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. „Kosmiczny wykop” to kreskówka, w której głównym bohaterem jest piłkarska gwiazda światowego formatu – Robert Lewandowski! Sponsorem serialu jest firma Sokołów.

19.09.2020

Sokołów w Wielkiej Trasie Śniadaniowej Radia ZET

Z okazji swoich 30. urodzin Radio ZET wyruszyło w trasę po 12 polskich miastach, by nadawać z nich program radiowy Dzień Dobry Bardzo. Apetyczne poranne posiłki zapewnił oczywiście Sokołów.

Na poranne śniadanie zaproszeni zostali wszyscy, którym codziennie brakuje czasu na zjedzenie posiłku w domu lub po prostu chcą spotkać ulubionych dziennikarzy stacji.
 

01.09.2020

Apetyczny początek szkoły

Powrót do szkoły to nowe wyzwania, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Jak ułożyć dobrze zbilansowane menu, które dostarczy dziecku energii między chemią a matematyką? Co zapakować do pudełka na drugie śniadanie? Sokołów ze swoimi produktami dla najmłodszych rozwiewa wszelkie kulinarne wątpliwości!

Codzienny jadłospis ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu, dlatego w trosce o małych konsumentów Sokołów oferuje rodzicom dedykowane najmłodszym Sokoliki.