W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
28.05.2024
Wielka majówka z Sokołowem i Radiem ZET

Wielka majówka z Sokołowem i Radiem ZET

W dniach od 1 do 5 maja 2024 r. wspólnie z Radiem Zet obchodziliśmy wielkie święto grillowania. W tych dniach odwiedziliśmy aż 4 mazurskie miasta, których mieszkańcy mieli okazje spróbować najlepszych smakołyków prosto z rusztu, bawiąc się w rytm dobrej muzyki.

Jako firma Sokołów od lat dzielimy się swoją pasją do grillowania i ponownie idea ta towarzyszyła nam na spotkaniach podczas majówkowej trasy. 
 

26.01.2024
Sokołów z kolejną edycją Projektu Zima!

Sokołów z kolejną edycją Projektu Zima!

Sokołów jako strategiczny partner Projektu Zima organizowanego przez telewizję TVN, po raz kolejny otwiera drzwi do wspólnej zabawy. W sercu strefy Sokołowa radośnie powitamy wszystkich entuzjastów zimy, śniegu i sportowych aktywności na stokach.

Przez kolejne 4 weekendy gwarantujemy moc atrakcji, zabaw, konkursów z nagrodami i pysznych przekąsek. Na najmłodszych uczestników będzie czekał nasz Sokolik z mnóstwem niespodzianek, upominków i pomysłów na spędzenie wolnego czasu. 

26.01.2024
Bezpieczna zima z Sokolikiem, Radiem Zet i GOPR

Bezpieczna zima z Sokolikiem, Radiem Zet i GOPR

Sokołów zaprasza do akcji „Bezpieczna Zima z Sokolikiem, Radiem Zet i GOPR”, która odbędzie się w pięciu urokliwych miejscowościach górskich oraz na rynkach miast. Inicjatywa ma na celu promowanie zasad bezpieczeństwa na stokach i dostarczenie rozrywki wszystkim miłośnikom zimowych aktywności.
Podczas zimowych ferii, ratownicy z Grupy Beskidzkiej GOPR będą aktywnie przypominać o zasadach bezpiecznej zabawy na śniegu. Zaplanowane są pokazy sprzętu ratowniczego i warsztaty udzielania pierwszej pomocy. 
 

16.01.2024
Sokołów sponsorem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich!

Sokołów sponsorem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich!

Sokołów S.A. jako wieloletni patron polskiego sportu, z radością ogłasza swój udział w wyjątkowym wydarzeniu, którym niewątpliwie jest PolSKI Turniej 2024. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią turnieju, który po raz pierwszy w takiej formie będzie odbywał się w naszym kraju.

Rywalizacja na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem różni się od tych znanych nam z np. Turnieju Czterech Skoczni.