W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
23.09.2021
„Prosto z grilla” ponownie inspiruje!

„Prosto z grilla” ponownie inspiruje!

Pierwsza seria programu „Prosto z grilla”, w której widzowie byli zachęcani do pomysłowego grillowania, okazała się być dużym sukcesem. Dlatego też powraca on z kolejnym sezonem. Kacper Salzman, mistrz rusztu i ceniony szef kuchni, z pomocą produktów Sokołowa będzie ponownie przybliżał kulinarne triki i w fantastyczny sposób zaprezentuje, jak grillowanie może zamienić się w pyszną zabawę.

01.09.2021
Sokołów sponsorem Family Food Fight. Pojedynek na smaki.

Sokołów sponsorem Family Food Fight. Pojedynek na smaki

Takiego programu kulinarnego jeszcze w Polsce nie było! Do rywalizacji o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce oraz 100 tysięcy złotych staną drużyny z całego kraju. Ich ogniste zmagania z wykorzystaniem Sokołowskich produktów, ocenią jurorzy w składzie: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz. Kto zwycięży? Przekonaj się sam!

Oglądaj rywalizację uczestników „Family Food Fight. Pojedynek na smaki.” od 1 września w środy o godz. 20:05 w Polsacie.

19.08.2021
Warsztaty kulinarne Akademii Sokolika

Warsztaty kulinarne Akademii Sokolika

5 sierpnia 2021 roku w klasycystycznym Dworze Ziemiańskim w Woli Suchożebrskiej odbyły się warsztaty kulinarne Akademii Sokolika, w których udział  wzięła zwyciężczyni 6 edycji MasterChef Junior - Jagoda Łaganowska,  wraz z dwiema koleżankami z programu Leną Świętońską i Marysią Żebrowską.

Tematem była klasyczna kuchnia włoska. Warsztaty poprowadził Giancarlo Russo –Szef kuchni executive.

21.07.2021
Sokołów sponsorem Letniego Grand Prix w Wiśle

Sokołów sponsorem Letniego Grand Prix w Wiśle

W ostatni weekend wspieraliśmy biało-czerwonych startujących w Letnim Grand Prix w Wiśle. Kibicom, którzy zgromadzili się pod skocznią im. Adama Małysza, jak zawsze towarzyszyły wielkie sportowe emocje.

Skoki narciarskie od lat są w czołówce najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Zimowe konkursy przyciągają zarówno pod skocznie narciarskie, jak i przed telewizory miliony ludzi. Letnie zawody dostarczają równie wielkich emocji...