W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
19.09.2020

Sokołów w Wielkiej Trasie Śniadaniowej Radia ZET

Z okazji swoich 30. urodzin Radio ZET wyruszyło w trasę po 12 polskich miastach, by nadawać z nich program radiowy Dzień Dobry Bardzo. Apetyczne poranne posiłki zapewnił oczywiście Sokołów.

Na poranne śniadanie zaproszeni zostali wszyscy, którym codziennie brakuje czasu na zjedzenie posiłku w domu lub po prostu chcą spotkać ulubionych dziennikarzy stacji.
 

01.09.2020

Apetyczny początek szkoły

Powrót do szkoły to nowe wyzwania, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Jak ułożyć dobrze zbilansowane menu, które dostarczy dziecku energii między chemią a matematyką? Co zapakować do pudełka na drugie śniadanie? Sokołów ze swoimi produktami dla najmłodszych rozwiewa wszelkie kulinarne wątpliwości!

Codzienny jadłospis ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu, dlatego w trosce o małych konsumentów Sokołów oferuje rodzicom dedykowane najmłodszym Sokoliki. 

01.09.2020

20-lecie Grupy Sokołów

Rok 2020 jest dla Grupy Sokołów rokiem szczególnym – firma obchodzi jubileusz 20-lecia. Jest on związany z rocznicą połączenia spółek Grupy Farm Food z Grupą Sokołów, które nastąpiło 1 września 2000 r. Ta fuzja dała początek jednemu z największych i najnowocześniejszych producentów mięsa oraz wędlin w Centralno-Wschodniej Europie.
Przez 20 lat funkcjonowania na rynku Grupa Sokołów systematycznie się rozwija. Zaplanowana strategia i przemyślane inwestycje pozwalają zwiększać zdolności produkcyjne i wartość sprzedaży.

31.08.2020

Fraderki – smakowita nowość od Sokołowa

W odpowiedzi na rosnące wymagania konsumentów Sokołów wprowadza na rynek Fraderki – wędzone kiełbaski, które przypadną do gustu wszystkim wielbicielom mięsnych przekąsek. 
Fraderki to kiełbaski, które cechuje wysoka mięsność (146 g mięsa wieprzowego na 100 g produktu) i doskonały smak. Są bogate w białko i pełne zdrowych wartości odżywczych. Nie zawierają fosforanów i glutaminianu sodu.