W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
14.10.2022
Sokołów liderem rankingu Forbes TOP 200

Sokołów liderem rankingu Forbes TOP 200

Sokołów liderem rankingu Forbes TOP 200 najlepszych polskich marek w kategorii Wędliny i przetwory mięsne!
Marka Sokołów jest obecna na rynku już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie konsumentów, wysoką pozycję na rynku oraz stale utrzymujemy najwyższe standardy jakości. Realizujemy wiele działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, implementujemy nowoczesne rozwiązania wspierające ochronę środowiska, a także realizujemy oczekiwania konsumentów.
 

02.09.2022
Dzień Zabawy z Sokolikami

Dzień Zabawy z Sokolikami

Marka Sokołów zagościła w ubiegłą sobotę tj. 27 sierpnia na niezwykłym Dniu Zabawy zorganizowanym przez Nickelodeon. Wydarzenie odbyło się w Warszawie na terenie Boiska Rugby SKRA przy ul. Wawelskiej 5. W strefie Sokolika na uczestników czekało mnóstwo dobrej zabawy i fantastycznych atrakcji.

Gośćmi wydarzenia byli bohaterowie z bajek Nickelodeon, znani i lubiani przez najmłodszych. Główną atrakcją eventu był spektakl Paw Patrol Mini Live Show pełen interaktywnych gier i tańców.
 

23.08.2022
Nowe opakowania, ten sam pyszny smak!

Nowe opakowania, ten sam pyszny smak!

Sokołowskie kabanosy od lat cieszą się wyjątkową popularnością wśród Polaków. Teraz dostępne są w nowych, niezwykle apetycznych opakowaniach, które z łatwością wyróżniają się na sklepowej półce.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania konsumentów Sokołów nieustannie rozwija swoją ofertę produktową. Teraz prezentuje linię kabanosów inspirowanych podróżami kulinarnymi z całego świata.
 

19.08.2022
Smaczny powrót do szkoły

Smaczny powrót do szkoły

Zbliża się wrzesień, a to oznacza, że nasze pociechy niebawem ponownie usłyszą szkolny dzwonek. Każdy rodzic zaczyna się więc głowić jak przygotować dziecku smaczne i pożywne śniadanie – nie tylko w domu, ale i w szkole. Z pomocą przyjdzie Sokołów, który oferuje sprawdzone produkty na pyszne posiłki i przekąski, po które chętnie sięgają dzieci.    

Zdrowa dieta dziecka jest bardzo ważna dla każdego rodzica. Okazuje się, że nie jest tak trudno o nią dbać z produktami z linii Sokoliki.