W Sokołowie lubimy,
jak dużo się dzieje. Sprawdź najważniejsze i najciekawsze aktualności z życia naszej firmy!

aktualności
03.07.2024
Gorące lato z Sokołowem i Projektem Plaża

Gorące lato z Sokołowem i Projektem Plaża

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów poszukujących letnich wydarzeń i atrakcji. Już 5 lipca 2024 roku startujemy w Świnoujściu.  Zapraszamy rodziny na niesamowitą trasę pełną pysznych doznań. 

W tym roku „Projekt Plaża” odwiedzi siedem popularnych kurortów turystycznych, oferując każdemu niezapomniane chwile. Sprawimy, że wakacyjne weekendy będą wypełnione radością i wspaniałymi rodzinnymi momentami. 
 

25.06.2024
Produkty Sokołów w serialu "Gra na Maksa"!

Produkty Sokołów w serialu "Gra na Maksa"!

Tradycyjnie już nasze produkty, w tym popularne przekąski jak kabanosy i snacki oraz smakołyki dla dzieci z linii Sokoliki, są promowane w nowym serialu Telewizji Polskiej "Gra na Maksa".

"Gra na Maksa" to zabawna seria scen z życia trzydziestolatków, Maksa i Ali, komentowana przez znanych z piłkarskich transmisji Jacka Laskowskiego i Sebastiana Milę. Choć serial nawiązuje do futbolu, głównie opowiada o codziennych, życiowych perypetiach, które przyciągną nie tylko fanów sportu.
 

05.06.2024
Finał turnieju Sokoliki Cup na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie

Finał turnieju Sokoliki Cup na Stadionie Miejskim Legii

Sokoliki Cup, organizowane od wielu lat przez firmę Sokołów to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu młodych miłośników piłki nożnej. Turniej nie tylko promuje aktywność fizyczną, ale również wspiera sportową pasję najmłodszych zawodników. 

Tegoroczny finał Sokoliki Cup odbędzie się 9 czerwca ponownie na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie.
 

28.05.2024
Wielka majówka z Sokołowem i Radiem ZET

Wielka majówka z Sokołowem i Radiem ZET

W dniach od 1 do 5 maja 2024 r. wspólnie z Radiem Zet obchodziliśmy wielkie święto grillowania. W tych dniach odwiedziliśmy aż 4 mazurskie miasta, których mieszkańcy mieli okazje spróbować najlepszych smakołyków prosto z rusztu, bawiąc się w rytm dobrej muzyki.

Jako firma Sokołów od lat dzielimy się swoją pasją do grillowania i ponownie idea ta towarzyszyła nam na spotkaniach podczas majówkowej trasy.