Dzień Dziecka z Radiem ZET i Sokołowem

Radio ZET zorganizowało dla najmłodszych cykl bajkowych spotkań rodzinnych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbyły się w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie, a każda z lokalizacji miała swojego wyjątkowego gospodarza znanego przez dzieci i dorosłych z książek czy ekranu.

Dla uczestników przygotowano moc atrakcji i zabaw. Głównym punktem wydarzenia była parada polskich postaci bajkowych. „Dzień Dziecka z Radiem ZET” to również liczne zabawy i animacje, konkursy z nagrodami, gigantyczne malowanki z bajkowymi bohaterami w roli głównej, magiczna fotobudka, czy scena karaoke, na której dzieciaki mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Do parady dołączyły również dwie maskotki Sokolika – brand hero Sokołowa, które bawiły i animowały dzieciaki.

W Łodzi impreza odbyła się 1 czerwca na ul. Piotrkowskiej przy Domu Handlowym „Magda”. Tu głównym bohaterem był Miś Uszatek. 2 czerwca Pan Kleks zapraszał uczestników zabawy do Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” w Parku Śląskim. Dzień później na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej gospodarzami „Dnia Dziecka z Radiem ZET” byli Bolek i Lolek oraz Reksio. Finał bajkowej trasy odbył się 4 czerwca w Centrum Bajek w Pacanowie, gdzie swoje 90. urodziny świętował Koziołek Matołek.

Dzień Dziecka z Radiem ZET i Sokołowem