Dzień Zabawy z Sokolikami

Marka Sokołów zagościła w ubiegłą sobotę tj. 27 sierpnia na niezwykłym Dniu Zabawy zorganizowanym przez Nickelodeon. Wydarzenie odbyło się w Warszawie na terenie Boiska Rugby SKRA przy ul. Wawelskiej 5. W strefie Sokolika na uczestników czekało mnóstwo dobrej zabawy i fantastycznych atrakcji.

Gośćmi wydarzenia byli bohaterowie z bajek Nickelodeon, znani i lubiani przez najmłodszych. Główną atrakcją eventu był spektakl Paw Patrol Mini Live Show pełen interaktywnych gier i tańców. Tego dnia każde dziecko mniejsze lub większe mogło znaleźć idealną rozrywkę dla siebie. Nie zabrakło konkursów, warsztatów, tańców i dmuchańców, a nawet najprawdziwszych skoków na bungee.

W strefie Sokolika zabawie nie było końca. Postawiliśmy przede wszystkim na aktywną rozrywkę i spędzanie czasu z rodziną. Oprócz sportowych aktywności, takich jak wspólne rzucanie piłką do celu lub rzuty do kosza, przeprowadziliśmy warsztaty kulinarne. Dzieci chętnie próbowały swoich sił pod okiem prawdziwego Szefa Kuchni – Sebastiana Olmy. Na odwiedzających czekały też nasze odlotowe gadżety i koszulki. Linia Sokoliki to nie tylko pyszna i pożywna przekąska, ale również świetna zabawa dla każdego niezależnie od wieku.

Marka Sokołów chętnie wspiera inicjatywy dla dzieci i z niecierpliwością wyczekuje kolejnego spotkania z małymi smakoszami mięsnych specjałów. Do zobaczenia na kolejnym evencie.