Finał turnieju Sokoliki Cup

Sokoliki od lat towarzyszą dzieciom i młodzieży od śniadania aż po kolację, dostarczając najmłodszym energii do codziennej aktywności. W czerwcu 2022 r. wspierały blisko 1700 młodych sportowców, którzy wzięli udział w turnieju piłkarskim Sokoliki Cup.

Pierwsze zmagania piłkarskie o Puchar Sokolika w kategorii U-10 miały miejsce w dniach 7-8 maja 2022 r. Finał turnieju odbył się 12 czerwca 2022 r. na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie. Głównym organizatorem turnieju Sokoliki Cup był Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, a sponsorem tytularnym – marka Sokoliki, która zadbała o stroje, sprzęt, nagrody i pyszny poczęstunek dla zawodników.

Turniej upłynął pod znakiem radości i wielkich sportowych emocji. W finale wystąpiło 16 zespołów. Młodych sportowców zagrzewał do walki obecny na turnieju Łukasz Fabiański – bramkarz reprezentacji Polski w latach 2006-2021 – który jest ambasadorem marki Sokoliki. Piłkarskie rozgrywki wygrała drużyna MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki, która w emocjonującym finale pokonała zespół UKS Varsovia Warszawa.

Zwycięzcy turnieju:
I miejsce – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
II miejsce – UKS Varsovia Warszawa
III miejsce – SSM Wisła Płock
IV miejsce – AS Milan Sport

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik – Krystian Bartosiak
Najlepszy strzelec – Filip Skosogorienko
Najlepszy bramkarz – Szymon Drożdż

 

Gratulujemy pięknej gry i ambitnej postawy!