Kibicuj z Sokołowem!

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej Sokołów przygotował dla kibiców szereg niespodzianek, w tym limitowaną edycję przekąsek mięsnych.

Już 11 czerwca 2021 r. rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Po raz pierwszy w 60-letniej historii zawodów turniej odbędzie się na całym kontynencie. Tak ważne wydarzenie w świecie sportu zasługuje na mistrzowskie kibicowanie w towarzystwie mistrzowskich przekąsek.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania kibiców Sokołów wprowadził na rynek limitowaną edycję produktów, które ułatwią konsumentom wybór idealnego menu. Wśród wyróżnionych asortymentów znajdą się Kabanosy polskie i Salami chips w specjalnych opakowaniach dla kibiców. Dla osób, które chcą w bardzo szybki sposób przygotować efektowny makijaż, Sokołów przygotował niespodziankę. Do Kabanosów polskich oraz Foodbolówek i Kabanosków z linii Sokoliki będą dołączane łatwe do naklejenia tatuaże zmywalne, które pozwolą wyrazić wszystkim kibicującym jedność wspólnego celu – wsparcie dla biało-czerwonych. Promocyjne opakowania będą oznaczone specjalną naklejką.

Drugą niespodzianką dla kibiców jest akcja promocyjna, która odbędzie się w dniach od 1 czerwca do 12 lipca 2021 r. w sklepach stacjonarnych Sokołów i Gzella. Każdy klient, który zrobi zakupy za kwotę min. 30 zł, otrzyma zawieszkę zapachową w biało-czerwonych barwach. Warunkiem otrzymania zawieszki jest zakup co najmniej jednego z trzech produktów objętych promocją: Kabanosów polskich, Salami chips w wersji klasycznej lub Foodbolówek z linii Sokoliki.

To nie koniec atrakcji przewidzianych dla fanów piłki nożnej z okazji zbliżających się mistrzostw. Dla osób zamawiających produkty Sokołowa poprzez usługę Wolt (https://wolt.com/pl/pol/warsaw/restaurant/sokolow-sklep-firmowy), firma przygotowała dodatkową niespodziankę (zamówienia są realizowane wyłącznie na terenie Warszawy, Gdańska, Gdyni i Szczecina). Przy zamówieniu o wartości min. 50 zł klient otrzyma kubek lub flagę (do wyboru) i zawieszkę zapachową gratis, a przy zamówieniu za min. 100 zł – kubek, flagę i zawieszkę zapachową gratis. Promocja rozpoczyna się w dniu 01.06.2021 r. i trwa do wyczerpania gratisów przewidzianych w ramach niniejszej promocji, jednak nie później niż do dnia 12.07.2021 r. W przypadku wyczerpania gratisów lub upływu 12.07.2021 r. (w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej) promocja zostaje zakończona. Warunkiem otrzymania gadżetów jest zakup min. jednego z poniższych promocyjnych produktów:
Kabanosy GOLD: francuskie 100 g, włoskie 100 g, amerykańskie 100 g, argentyńskie 100 g, węgierskie 100 g, polskie 100 g.
Salami chips klasyczne 60 g, Salami chips chilli 60 g, Mini snacki wędzone 100 g, Mini snacki pleśniowe 100 g, Salamitki wędzone 80 g, Salamitki pleśniowe 80 g.
Parówki Sokoliki Foodbolówki 135 g.

Kibicuj z Sokołowem!