Letnie szaleństwo z Sokołowem i Radiem Zet!

Najbliższe weekendy są dedykowane wszystkim fanom wakacyjnych zabaw! Lato z Radiem Zet trwa i wraz z Sokołowem oferuje moc darmowych atrakcji, które zapewniają mnóstwo zabawy i aktywności dla każdego! Niezależnie od wieku i preferencji, czeka na Was coś wyjątkowego. 

Wśród licznych atrakcji, jakie przygotowaliśmy, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubicie wodne eskapady, skorzystajcie z wypożyczalni kajaków dmuchanych, wodnych hulajnóg lub desek SUP. Kochacie sporty ekstremalne? Przygotowaliśmy dla Was profesjonalną ściankę wspinaczkową – wykażcie się swoimi umiejętnościami i zdobądźcie szczyt! A to nie wszystko! Na miłośników konkurencji czeka dmuchana bramka celowościowa Sokołów, gdzie możecie sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie! 

Są tu fani balansu i precyzji? Odwiedźcie strefę slackline, gdzie możecie zaprezentować swoje zdolności na taśmie. Jeśli z kolei interesuje Was skimboarding, zapraszamy na mega tor, na którym spotkacie naszych instruktorów Sokolików. Gwarantujemy, że z nimi na pewno nie będziecie się nudzić! Na wszystkich Uczestników wydarzeń czekają też liczne konkursy pełne atrakcyjnych nagród. A po tych intensywnych emocjach czekamy na Was w strefie Street Food wraz z przepysznymi daniami przygotowanymi z najlepszych sokołowskich produktów. 

Spotykamy się w każdą sobotę od godziny 11:00 do 16:00 a w niedziele od 10:00 do 15:00.
Dajcie się ponieść letniemu szaleństwu smaków i dołączcie do Lata z Radiem Zet.

Trasa Lata z Radiem Zet:
22-23 lipca 2023 r. Olsztyn
29-30 lipca 2023 r. Mikołajki
5-6 sierpnia 2023 r. Szczytno
12-13 sierpnia 2023 r. Ustroń
 

Letnie szaleństwo z Sokołowem i Radiem Zet!