Nowe opakowania, ten sam pyszny smak!

Sokołowskie kabanosy od lat cieszą się wyjątkową popularnością wśród Polaków. Teraz dostępne są w nowych, niezwykle apetycznych opakowaniach, które z łatwością wyróżniają się na sklepowej półce.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania konsumentów Sokołów nieustannie rozwija swoją ofertę produktową. Teraz prezentuje linię kabanosów inspirowanych podróżami kulinarnymi z całego świata. Tak jak dotychczas, wszystkie produkty wyróżnia wysoka mięsność, idealnie dobrana kompozycja przypraw, bogactwo aromatu i doskonały smak. Co najważniejsze, są one produkowane według sprawdzonych sokołowskich receptur.

Każda z nowości idealnie oddaje charakter regionu, który reprezentuje. Dobrym przykładem są kabanosy angielskie gdzie wyróżniającym się składnikiem jest wędzony boczek, który idealnie wpisuje się w tradycyjną kuchnię tego kraju oraz świetnie podkreśla smak wieprzowej przekąski Sokołów.

Odświeżenie szaty graficznej opakowań to nie jedyna zmiana dot. linii sokołowskich kabanosów. Marka wzbogaciła ją o 2 nowe smaki. Obecnie linia liczy aż 7 wersji smakowych: argentyńską, hiszpańską, włoską, angielską, francuską, polską i amerykańską. 

Kabanosy w nowych opakowaniach są już dostępne na sklepowych półkach. 
Które są Twoim faworytem?
 

Nowe opakowania, ten sam pyszny smak!
 Nowe opakowania, ten sam pyszny smak!