Nowość w linii produktowej Stówki!

Sokołów konsekwentnie wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów świadomych zdrowych trendów żywieniowych. Po pojawieniu się na rynku parówek przygotowanych w 100% z najlepszej jakości szynki wieprzowej przyszedł czas na Stówki w wersji drobiowej – parówki z piersi kurczaka.

Parówki z piersi kurczaka powstały z myślą o osobach, które stawiają na zdrową, dobrze zbilansowaną dietę. Są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Do największych zalet parówek od Sokołowa zalicza się wyjątkowo krótki skład, wysoka mięsność produktu (100 g wyrobu wyprodukowano ze 100 g mięsa z piersi kurczaka) i pyszny, delikatny smak, który został podkreślony dodatkiem naturalnych przypraw. Produkt stanowi wartościowe źródło białka, bezcennego i niezastąpionego składnika zdrowej, codziennej diety. Nie zawiera on dodatku glutaminianu monosodowego, barwników i fosforanów.

Parówki z piersi kurczaka są już dostępne w Sklepach Firmowych Sokołowa i Gzelli. Już niedługo będzie można je zakupić również w sklepach sieciowych i detalicznych na terenie całej Polski.

Nowość w linii produktowej Stówki!