Sokołów Partnerem Projektu Zima!

Już 28 stycznia startuje kolejna odsłona Projektu Zima organizowana przez telewizję TVN. To wyjątkowe wydarzenia dla wszystkich fanów zimowych aktywności. Projekt odbywa się w pięciu pięknych ośrodkach narciarskich Dolnego Śląska. Jak co roku będziemy obecni w każdym z tych miejsc i jak zwykle dostarczymy wszystkim ogromną dawkę zabawy, a także smakowitych przekąsek.

Zieleniec, Kotelnica Tatrzańska, Czarna Góra, Karpacz oraz Szklarska Poręba, to w tych ośrodkach odbędzie się tegoroczny „Projekt Zima”. To wydarzenie jest okazją na aktywną rozrywkę dla całej rodziny. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami, dobrej muzyki i koncertów. Jedną z atrakcji będą zawody narciarskie i snowboardowe. Relacje z Projektu Zima przygotuje dla widzów Olivier Janiak w programie Co za tydzień oraz reporterzy Dzień Dobry TVN.

W strefie Sokołów czekać będą na wszystkich odwiedzających liczne konkursy, animacje i wspaniałe zabawy z nagrodami. Szczególnie najmłodsi uczestnicy nie będą się z nami nudzić. Miłośników białego szaleństwa powita nasz niepowtarzalny Sokolik. Serdecznie zapraszamy na weekendy pełne zimowych atrakcji i pozytywnych wrażeń.
 

Sokołów Partnerem Projektu Zima!