Sokołów sponsorem MasterChef Junior!

Sokołów wspiera najmłodszych kucharzy programu emitowanego w telewizji TVN. To już 8. edycja, podczas której uczestnicy zawalczą o tytuł MasterChef Juniora. Lider branży mięsnej zaprezentuje swoje produkty w odcinkach kulinarnego show.

Dania rywalizujących ze sobą kucharzy będą oceniane przez najlepsze jury na czele z Anną Starmach, Michelem Moranem i Tomaszem Jakubiakiem. To oni zadecydują o tym, kogo zobaczymy w finale. Uczestnicy będą mieli do przygotowania tradycyjne potrawy znane z polskich stołów. Będą to między innymi pierogi, ryba czy żeberka. Program jest dowodem na to, że warto wspierać pasję dzieci. Show ma za zadanie wyłonić talenty spośród amatorów kuchni w wieku od 8 do 13 lat.

Firma Sokołów nieustannie wspiera edukację najmłodszych w zakresie świadomego odżywiania, a także niemarnowania żywności. Od początku działalności zrównoważony rozwój jest istotnym fundamentem tego przedsiębiorstwa. Sokołów nie tylko wspiera, ale jest także inicjatorem akcji, które zachęcają rodziny do wspólnego gotowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Przykładem jest regularnie organizowany Sokolik Cup – turniej piłki nożnej dla całej rodziny.

To jak, wszyscy gotowi na kulinarne wyzwania? Premierowe odcinki MasterChef Junior można oglądać od 5 marca w TVN w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Wszystkim widzom i fanom programu życzymy smakowitych emocji podczas oglądania!

Sokołów sponsorem MasterChef Junior!