Sokołów sponsorem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich!

Sokołów S.A. jako wieloletni patron polskiego sportu, z radością ogłasza swój udział w wyjątkowym wydarzeniu, którym niewątpliwie jest PolSKI Turniej 2024. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią turnieju, który po raz pierwszy w takiej formie będzie odbywał się w naszym kraju.

Rywalizacja na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem różni się od tych znanych nam z np. Turnieju Czterech Skoczni. System rozgrywek opiera się, nie jak dotychczas na indywidualnych wynikach, lecz na drużynowych. O zwycięstwo zatem walczą reprezentacje, a nie zawodnicy indywidualnie. Mocno trzymamy kciuki za naszych!

Marka Sokołów angażuje się w wspieranie skoczków nie tylko poprzez sponsoring, ale także poprzez czynny udział w kibicowaniu pod skocznią naszego specjalnego wysłannika. Nasz Sokolik będzie z całej siły zachęcał do zabawy i kibicowania. Aby jego fanów nie opuściła energia będzie z pewnością częstował smakołykami z bogatej linii Sokoliki, które są idealne właśnie na takie okazje.

Do zobaczenia w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem.

PolSKI Turniej 2024 będzie dostępny w całości na antenach Telewizji Polskiej. Zapraszamy przed telewizory do kibicowania razem z Sokołowem!

Sokołów sponsorem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich!