Sokołów wspiera lokalne działania WOŚP!

W najbliższą niedzielę odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku swoimi działaniami wspieramy zarówno sztab główny w Warszawie, jak i sztaby lokalne – m.in. Sokołów Podlaski, Jarosław, Koło i Osie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowa akcja, która co roku łączy miliony ludzi. My, jako firma również mobilizujemy się, by pomagać. Tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia to: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych. Tego dnia, w największej strefie kulinarnej w centrum stolicy, członkowie Klubu Szefów Kuchni przyrządzą z naszych produktów dania dla organizatorów, wolontariuszy i gości Finału. Oprócz tego zaopatrzymy ich również w kabanosy, parówki i inne przekąski. W Warszawie pojawi się także Sokolik, który zajmie się zabawianiem uczestników wydarzenia.

Nie zapominamy też o sztabach lokalnych, w miejscach, w których znajdują się siedziby naszych oddziałów. Sokołów Podlaski wspieramy poprzez zapewnienie kamizelek odblaskowych wolontariuszom oraz przekazanie na licytację gadżetów takich jak: pendrive’y, powerbanki czy akcesoria kuchenne. W Kole jesteśmy sponsorem IV Kolskiego Biegu „Policz się z Cukrzycą”. Jego uczestnicy otrzymają od nas pakiety startowe w postaci kabanosów. Oprócz tego zadbamy o pyszną grillowaną kiełbasę i ciepłą grochówkę. Ufundowaliśmy także nagrody dla uczestników biegu oraz marszu Nordic Walking. Sztabowi w Osiu przekażemy gadżety do licytacji m.in. nóż szefa kuchni. Zajmiemy się także poczęstunkiem dla wolontariuszy i wesprzemy sztab w Jeżewie, zaopatrując go w kiełbasy do żurku dla uczestników turnieju młodzieżowego. Sztab w Jarosławiu również otrzyma od nas produkty, które zostaną wykorzystane do przyrządzenia posiłków dla wolontariuszy.

Cieszymy się, że mamy możliwość pomagać i trzymamy kciuki za udany przebieg akcji w całym kraju. Z niecierpliwością czekamy także na efekty działań poszczególnych sztabów i mamy nadzieję, że rekord zbiórki ponownie zostanie pobity. 

Sokołów wspiera lokalne działania WOŚP!