Sokołów z kolejną edycją Projektu Zima!

Sokołów jako strategiczny partner Projektu Zima organizowanego przez telewizję TVN, po raz kolejny otwiera drzwi do wspólnej zabawy. W sercu strefy Sokołowa radośnie powitamy wszystkich entuzjastów zimy, śniegu i sportowych aktywności na stokach.

Przez kolejne 4 weekendy gwarantujemy moc atrakcji, zabaw, konkursów z nagrodami i pysznych przekąsek. Na najmłodszych uczestników będzie czekał nasz Sokolik z mnóstwem niespodzianek, upominków i pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Z pewnością nie zabraknie również smakowitego poczęstunku przygotowanego przez specjalnie zaproszonych szefów kuchni.

Serdecznie zapraszamy na nasze zimowe wydarzenie już 27-28 stycznia 2024 roku w Wiśle, przy Ośrodku Narciarskim Cieńków. Nie zapomnijcie także zarezerwować czasu na kolejne eventy w nadchodzących weekendach:

3-4 lutego 2024 – Ustroń, Ośrodek Narciarski Czantoria
10-11 lutego 2024 – Szczyrk, Ośrodek Narciarski TMR
17-18 lutego 2024 – Wisła, Ośrodek Narciarski Nowa Osada

Po niezwykłej rozrywce na śniegu z Sokolikiem, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://sokolow.pl/akademia-sokolika, gdzie mogą Państwo poznać szeroką i zróżnicowaną ofertę produktów z linii Sokoliki, stworzoną z myślą o naszych najmłodszych konsumentach. Serdecznie zapraszamy do fascynującego świata Sokolika!
 

Sokołów z kolejną edycją Projektu Zima!