Sokołów z Rowerową Wiosną Radia ZET!

W dwa ostatnie weekendy mieszkańcy Biskupca, Olsztyna i okolic mogli wziąć udział w kolejnej odsłonie akcji „Rowerowa Wiosna w Radiu ZET”. W każdym objętym trasą mieście zapewniamy dawkę rozrywki i edukacji w specjalnie dedykowanych strefach Sokołów. 

Cieszymy się, że jesteśmy częścią projektu, który zachęca rodziny do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz promuje rower jako bezpieczny i ekologiczny środek transportu. Każda akcja to dawka wspólnej zabawy i szansa na zjednoczenie mieszkańców danego miasta oraz słuchaczy Radia ZET. Wiosenna odsłona obejmie łącznie aż 8 miejscowości. W najbliższy weekend pojawimy się w Jeleniej Górze i Szczyrku. Finał rowerowej wiosny odbędzie się w długi weekend czerwcowy. „Rowerowa Wiosna w Radiu ZET” to akcja organizowana regularnie od 2018 roku.

Gdzie nas znajdziesz:
8.06 Pobierowo 
9.06 Międzyzdroje
10.06 Kołobrzeg
11.06 Darłowo

W każdej lokalizacji na uczestników czekają różnorodne strefy tematyczne od tych sportowych, po edukacyjne np. strefa znakowania od Radia ZET lub serwisy rowerowe marki Kross. Na potrzeby akcji Sokołów stworzył strefę bezpiecznej jazdy, w której edukujemy najmłodszych o technikach poruszania się na drodze oraz zasadach bezpieczeństwa. W miasteczku ruchu drogowego Sokolika wykonujemy także testy kasków rowerowych, zwracając szczególną uwagę na świadome poruszanie się jednośladem. Celem tych aktywności jest promocja roweru jako alternatywy dla samochodu. 

Dodatkowo w każdym mieście jest możliwość wygrania nagrody głównej – roweru marki Kross. Na aktywnych uczestników czekają także mega gadżety i nagrody prosto od Sokolika. Sprawdź, kiedy zagościmy w Twoim mieście i dołącz do nas! Nie ma przecież nic lepszego niż rodzinne rozgrywki!

Sokołów z Rowerową Wiosną Radia ZET!