Startujemy z tegoroczną edycją „Projektu Plaża”

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników wakacji i dobrych wydarzeń! Już 7 lipca 2023 r. rozpoczynamy smakowitą trasę, na której pojawią się atrakcje dla uczestników w każdym wieku! Zapraszamy na spotkania pełne konkursów, zabaw i kulinarnych inspiracji dla całych rodzin!

W tym roku „Projekt Plaża” zagości w 6 turystycznych kurortach, zapewniając każdemu niezapomniane doświadczenia. Sprawimy, że letnie weekendy będą pełne radości i prawdziwie rodzinnych wrażeń. Podczas pobytu w miasteczkach „Projektu Plaża” dostępne będą strefy Sokołowa. Dla najmłodszych plażowiczów przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym sportowe wyzwania, zabawy plastyczne czy smakowity poczęstunek pełen sokołowskich przekąsek. Nie zabraknie również konkursów z mega nagrodami. Odwiedzających z pewnością zainteresuje nasza strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć lub podziwiać odbywające się pokazy kulinarne, a także wziąć udział w degustacjach.

Miasteczka „Projektu Plaża” będą czynne od godziny 9:00 aż do 17:00. Relacje na żywo z wydarzenia będzie można oglądać w programie „Dzień Dobry Wakacje” na antenie telewizji TVN. Gotowi na niezwykłe doświadczenia i wspaniałą atmosferę?

Trasa Projektu Plaża:

07-09 lipca 2023 r. Świnoujście
14-16 lipca 2023 r. Międzyzdroje
21-23 lipca 2023 r. Dziwnów
28-30 lipca 2023 r. Kołobrzeg
04-06 sierpnia 2023 r. Olsztyn
11-13 sierpnia 2023 r. Krynica Morska

Startujemy z tegoroczną edycją „Projektu Plaża”

ŚWINOUJŚCIE

MIĘDZYZDROJE

DZIWNÓW

KOŁOBRZEG

OLSZTYN

KRYNICA MORSKA