Apetyczny początek szkoły

Powrót do szkoły to nowe wyzwania, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Jak ułożyć dobrze zbilansowane menu, które dostarczy dziecku energii między chemią a matematyką? Co zapakować do pudełka na drugie śniadanie? Sokołów ze swoimi produktami dla najmłodszych rozwiewa wszelkie kulinarne wątpliwości!

Codzienny jadłospis ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu, dlatego w trosce o małych konsumentów Sokołów oferuje rodzicom dedykowane najmłodszym Sokoliki. Wszystkie produkty tej linii charakteryzuje tzw. czysta etykieta – mają naturalny skład i są pozbawione konserwantów oraz substancji dodatkowych.

Sokoliki to wysokiej jakości produkty mięsne, które powstają ze sprawdzonego surowca. Są cennym źródłem pełnowartościowego białka, stanowiącego niezbędny element codziennej diety dziecka. Swoim delikatnym smakiem doskonale trafiają w gust najbardziej wymagających klientów. W skład linii Sokoliki wchodzą m.in. parówki, szyneczka drobiowa, szyneczka wieprzowa, kiełbaski, kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny. Przyrządzone na ich podstawie posiłki dostarczą uczniom energii niezbędnej do podejmowania działań w szkole i na podwórku.