Bezpieczna zima z Sokolikiem, Radiem Zet i GOPR

Sokołów zaprasza do akcji „Bezpieczna Zima z Sokolikiem, Radiem Zet i GOPR”, która odbędzie się w pięciu urokliwych miejscowościach górskich oraz na rynkach miast. Inicjatywa ma na celu promowanie zasad bezpieczeństwa na stokach i dostarczenie rozrywki wszystkim miłośnikom zimowych aktywności.

Podczas zimowych ferii, ratownicy z Grupy Beskidzkiej GOPR będą aktywnie przypominać o zasadach bezpiecznej zabawy na śniegu. Zaplanowane są pokazy sprzętu ratowniczego i warsztaty udzielania pierwszej pomocy. Jednym z punktów programu będą alkogogle, które pokazują, jak alkohol wpływa na zdolności psychofizyczne. Ponadto pokażemy, dlaczego noszenie kasku podczas jazdy na stoku jest szczególnie istotne.

W ramach akcji powstanie specjalna górka do snowtubingu, dostępna będzie mata do snowboardu, tor do biegówek, a dla najmłodszych – mini slalom narciarski z przeszkodami od Sokolika. Na miejscu dostępny będzie również nasz Food Truck, serwujący wyjątkowe hot dogi.

Poza edukacją nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, zawodów indywidualnych oraz oczywiście możliwości jazdy na nartach. Mamy nadzieję, że akcja „Bezpieczna Zima z Sokolikiem, Radiem Zet i GOPR” przyczyni się do promocji bezpiecznej zabawy na stokach oraz dostarczy niezapomnianych chwil dla wszystkich uczestników tego wydarzenia.

 

MIEJSCA EVENTÓW:

Ustroń 20.01 – Kolej Linowa Czantoria
Ustroń 21.01 – Rynek Miasta

Brenna 27.01 – Stacja Narciarska "Ski‐Dolina"
Brenna 28.01 – Park Turystyki w Brennej

Istebna 3.02 – Złoty Groń Air Duro Trails&Ski Resort
Istebna 4.02 – Złoty Groń Air Duro Trails&Ski Resor

Wisła 17.02 – Stacja Narciarska Skolnity Ski And Bike Park
Wisła 18.02 – Stacja Narciarska Skolnity Ski And Bike Park

Szczyrk 24.02 – Skrzyczne
Szczyrk 25.02 – Skrzyczne 

Bezpieczna zima z Sokolikiem, Radiem Zet i GOPR

USTROŃ