Finał turnieju Sokoliki Cup na Stadionie Miejskim Legii

RELACJA Z WIELKIEGO FINAŁU PUCHARU SOKOLIKA

W dniu 9 czerwca 2024 roku Stadion Legii Warszawa tętnił życiem i sportowymi emocjami za sprawą finałowych rozgrywek turnieju Sokoliki Cup w których zmierzyło się 20 najlepszych zespołów, wyłonionych po zaciętych i emocjonujących meczach eliminacyjnych.

Same eliminacje zgromadziły imponującą liczbę 128 drużyn, co przekładało się na 1790 młodych piłkarzy i piłkarek, gotowych do rywalizacji na najwyższym poziomie. W finale na murawie pojawiło się 330 graczy, którzy przez cały dzień dostarczali publiczności niezapomnianych wrażeń piłkarskich.

Ostatecznie triumf w tegorocznych finałach turnieju odniosła drużyna Radomiak S.A. Radom, która pokazała świetną formę i zgranie, dominując swoich rywali na boisku. Drugie miejsce zajęła drużyna UKS Varsovia, która również zaprezentowała wysoki poziom gry, jednak musiała uznać wyższość zespołu z Radomia. Trzecie miejsce przypadło drużynie GKS Wilga Garwolin, która wykazała się determinacją i umiejętnościami, godnymi miejsca na podium.

Sokoliki Cup 2024 to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim święto młodzieżowej piłki nożnej, które umożliwiło młodym sportowcom zaprezentowanie swoich umiejętności oraz zacieśnienie więzi w duchu sportowej rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, a kibicom za stworzenie niesamowitej atmosfery na trybunach. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję turnieju, która z pewnością przyniesie równie wiele emocji i sportowych wzruszeń.

Dziękujemy za udział w Wielkim Finale Pucharu Sokolika.
Dołącz do nas w przyszłorocznej edycji.

Sokoliki Cup, organizowane od wielu lat przez firmę Sokołów to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu młodych miłośników piłki nożnej. Turniej nie tylko promuje aktywność fizyczną, ale również wspiera sportową pasję najmłodszych zawodników. Tegoroczny finał Sokoliki Cup odbędzie się 9 czerwca ponownie na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie.

W poprzednich wydarzeniach uczestniczyło blisko 1700 młodych sportowców, a finałowe zmagania uświetnił swoją obecnością Łukasz Fabiański – bramkarz reprezentacji Polski w latach 2006-2021. W tym roku dołączy do niego Łukasz Piszczek, co z pewnością doda dodatkowej energii i emocji młodym piłkarzom podczas wydarzenia. Organizatorzy zadbali o każdy detal wydarzenia. Stroje, sprzęt, nagrody oraz pyszny poczęstunek dla zawodników to tylko niektóre z elementów, które przygotowano na tę okazję.

Turniej Sokoliki Cup to nie tylko sportowe emocje, ale również mnóstwo atrakcji dla dzieci. Na uczestników czekają takie rozrywki jak dart piłkarski, zjeżdżalnia Spider Pająk, zamek piłka nożna, górka do snow tubingu, piana party oraz skimboarding. Te dodatkowe aktywności zapewnią niezapomniane chwile i jeszcze więcej radości, czyniąc tegoroczny finał niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji na najwyższym poziomie podczas finału Sokoliki Cup 2024!

Finał turnieju Sokoliki Cup na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie