„Prosto z grilla” inspiruje do grillowania z pomysłem

W serii programów „Prosto z grilla” widzowie znajdą ciekawe inspiracje do pomysłowego grillowania. Program prowadzi Kacper Salzman, ekspert w dziedzinie grillowania, który z pomocą produktów Sokołowa przybliża widzom triki zmieniające zwykłe grillowanie w atrakcyjną przygodę.

Polacy uwielbiają weekendowe grillowanie. Wydawać by się mogło, że przyrządzanie w ten sposób dań na świeżym powietrzu to nic trudnego. Wystarczy rozpalić ogień, wrzucić mięso na ruszt i od czasu do czasu przewrócić je na drugą stronę. Aby zamienić zwykłe danie w grillowe dzieło sztuki trzeba czegoś więcej – inspirującego pomysłu i trików mistrza grillowania, którymi bardzo chętnie dzieli się prowadzący program „Prosto z grilla”.

Widzowie programu będą mile zaskoczeni. Kacper Salzman, ceniony kucharz, szef kuchni i ekspert w dziedzinie grillowania, zainspiruje każdego z nich do zostania mistrzem grilla. 

W swoich autorskich przepisach wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości składniki: świeże warzywa, aromatyczne przyprawy i przede wszystkim produkty Sokołowa. Program jest skierowany do szerokiej grupy odbiorców – zarówno osób, które uwielbiają mięso, kiełbasy i kaszanki z rusztu, jak i miłośników kuchni roślinnej, szukających pomysłów na wegańskie dania z grilla. Wszyscy szybko przekonają się, że grillowanie z Sokołowem to przede wszystkim zabawa.

W programie Kacper Salzman pokaże m.in., jak przygotować obłędnie pyszne hot dogi z sokołowską kiełbaską z szynki i konfiturą z wiśniami oraz grillowany kotlet schabowy podany z pikantną marchewką i chutneyem malinowym.

Seria „Prosto z grilla” składa się z 9 inspirujących odcinków. Program można obejrzeć w serwisie internetowym Wideo WP oraz na antenie stacji WP1.

 

„Prosto z grilla” inspiruje do grillowania z pomysłem