Sokołów sponsorem konkursu FIS Pucharu Świata w Zakopanem

Jak co roku Sokołów, wieloletni mecenas polskiego sportu, pojawił się pod Wielką Krokwią w Zakopanem, by wraz z polskimi kibicami wspierać poczynania najlepszych skoczków narciarskich.

W dniach 16-17 stycznia 2022 r. na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbył się konkurs w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Sponsorem imprezy była firma Sokołów, która wraz z Sokolikami, marką dedykowaną najmłodszym smakoszom mięsnych specjałów, zagrzewała kibiców (również tych zgromadzonych przed telewizorami) do gorącego wsparcia biało-czerwonych.

Sokołów już nie raz udowodnił, że ma serce do polskiego sportu. Firma jest partnerem wielu wydarzeń oraz sponsorem drużyn sportowych (np. koszykarskiej drużyny kobiet MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski). W ramach idei „Aktywnie, smacznie, zdrowo” wraz z marką Sokoliki promuje aktywność fizyczną wśród najmłodszych i regularnie zachęca dzieci do udziału w lokalnych wydarzeniach, zapraszając młodych sportowców do udziału w turnieju piłki nożnej Sokolik Cup lub obozach Marcin Gortat Camp. W tę ideę świetnie wpisuje się również sponsoring tegorocznych zakopiańskich zawodów i zachęcanie do rodzinnego kibicowania najlepszym skoczkom narciarskim.

Sokołów sponsorem konkursu FIS Pucharu Świata w Zakopanem