Sokołów z nagrodą Złoty Paragon 2022

Podczas tegorocznej edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” Sokołów zdobył prestiżową nagrodę Złoty Paragon, przyznawaną przez czytelników miesięcznika „Hurt & Detal”. Wśród wyróżnionych produktów znalazły się Kabanosy francuskie, Szynka z ziarnami i Pasztet pieczony Naturrino.

26 maja 2022 r. podczas Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu w Teatrze Kamienica zostały ogłoszone wyniki 12. edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Jak co roku zwycięzców plebiscytu wyłoniono dzięki czytelnikom miesięcznika „Hurt & Detal”, którzy oddawali głosy na najlepiej sprzedające się w ich punktach produkty. Wyniki wskazują więc towary, które w ostatnim roku odegrały największą rolę w kształtowaniu się polskiego handlu detalicznego.

W tegorocznej edycji Sokołów został nagrodzony w trzech kategoriach. Pierwsze miejsce w kategorii „Wędliny przekąski” oraz nagrodę Złoty Paragon otrzymały Kabanosy francuskie. W kategorii „Wędliny premium” została wyróżniona Szynka z ziarnami, a w kategorii „Pasztety” – Pasztet pieczony Naturrino.

Sokołów jest regularnie doceniany i nagradzany w największych polskich konkursach branżowych. Wyróżnienia te są dowodem na nieustanne dążenie do doskonałości w zakresie smaku i jakości produkowanych przez firmę wyrobów.

Sokołów z nagrodą Złoty Paragon 2022