Produkty na półce dla dzieci


Sokołów wie, jak trafić w gust najmłodszych konsumentów. Teraz specjalnie dla nich wprowadza na rynek smakowite nowości. Wyróżniają się wysoką mięsnością i znakomitym smakiem, który z pewnością pokochają wszystkie dzieci. Ze względu na „czystą etykietę” docenią je również rodzice małych smakoszy, którzy chcą dokonywać świadomych wyborów i kupować żywność wspierającą zdrowie i dobre samopoczucie ich najbliższych.  
 

Tylko w naszych sklepach firmowych!

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami Sokołów może zaoferować najwyższej jakości mięso z tuczu bez antybiotyków od wagi 30 kg. Już teraz możesz je nabyć we wszystkich sklepach firmowych Gzella i Sokołów.

przepisy
WYTRAWNA BABKA Z KABANOSAMI FRANCUSKIMI
50 min
8 osób
trudność

WYTRAWNA BABKA Z KABANOSAMI FRANCUSKIMI

Żurek
30 min
5 osób
trudność

ŻUREK

WIELKANOCNE TARTALETKI W TRZECH ODSŁONACH
30 min
12 osób
trudność

WIELKANOCNE TARTALETKI W TRZECH ODSŁONACH

O marce Sokołów

Jesteśmy jednym z największych producentów mięsa w Centralno-Wschodniej Europie i jednym z liderów branży w Polsce. Od lat wyznaczamy standardy w branży przetwórstwa mięsnego i jesteśmy prekursorem zmian. Dzięki prowadzonym od wielu lat konsekwentnym i skutecznym działaniom marka ”SOKOŁÓW” jest najbardziej znaną i najchętniej kupowaną marką produktów mięsnych w Polsce. Grupa Sokołów zatrudnia niemal 10 000 osób. Główna siedziba spółki mieści się w Sokołowie Podlaskim. 

W skład Grupy wchodzi 8 nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sokołowie Podlaskim, Kole, Robakowie, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu, Tarnowie i Osiu oraz 4 spółki zależne: Sokołów Logistyka, Sokołów Service, Agro Sokołów i Sokołów-Net. 

Grupa Sokołów S.A. od lat jest prekursorem zmian i wyznacza nowe standardy w branży przetwórstwa mięsnego. Do produkcji wykorzystuje surowce najwyższej jakości, w znacznej części pozyskiwane w ramach programów współpracy z hodowcami. Produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów IFS oraz BRC. Wszystkie zakłady posiadają certyfikat ISO14001, potwierdzający spełnianie najwyższych wymagań dotyczących środowiska.

Obecnym udziałowcem Sokołów S.A. jest międzynarodowa grupa Danish Crown – największy eksporter mięsa na świecie i największa firma przetwórstwa mięsnego w Europie. Razem tworzymy bardziej zrównoważoną przyszłość dla żywności.

SKLEPY FIRMOWE
I CENTRA DYSTRYBUCJI

W odpowiedzi na potrzeby oraz oczekiwania rynku nieustannie rozszerzamy sieć sklepów firmowych i centrów dystrybucji. Dziś klienci mogą dokonywać zakupów już w ponad 300 Sklepach Firmowych Sokołów i Gzella. Naszym priorytetem jest nie tylko poszerzanie dostępu do najwyższej jakości produktów, ale i zapewnienie wszystkim klientom możliwości dokonywania bezpiecznych zakupów. Dla ich wygody wprowadziliśmy dodatkową opcję – „call & collect”, w ramach której mogą złożyć zamówienie drogą telefoniczną i odebrać wybrane produkty w punkcie sprzedaży.
Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom wygodny dostęp do pełnego asortymentu. W naszej sieci sklepów firmowych i centrów dystrybucji można nabyć zarówno świeże mięso (wieprzowe, wołowe, cielęce i drobiowe), jak również szeroki wybór najwyższej klasy wędlin oraz produktów roślinnych z linii Z Gruntu Dobre. Dzięki tak bogatej ofercie mamy pewność, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

znajdź na mapie

sklepy firmowe