SOKOLIKI OD LAT TOWARZYSZĄ DZIECIOM I MŁODZIEŻY OD ŚNIADANIA AŻ PO KOLACJĘ, DOSTARCZAJĄC NAJMŁODSZYM ENERGII DO CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI. W CZERWCU 2022 R. WSPIERAŁY BLISKO 1700 MŁODYCH SPORTOWCÓW, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W TURNIEJU PIŁKARSKIM SOKOLIKI CUP.

Pierwsze zmagania piłkarskie o Puchar Sokolika w kategorii U-10 miały miejsce w dniach 7-8 maja 2022 r. Finał turnieju odbył się 12 czerwca 2022 r. na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie. Głównym organizatorem turnieju Sokoliki Cup był Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, a sponsorem tytularnym – marka Sokoliki, która zadbała o stroje, sprzęt, nagrody i pyszny poczęstunek dla zawodników.

Turniej upłynął pod znakiem radości i wielkich sportowych emocji. W finale wystąpiło 16 zespołów. Młodych sportowców zagrzewał do walki obecny na turnieju Łukasz Fabiański – bramkarz reprezentacji Polski w latach 2006-2021 – który jest ambasadorem marki Sokoliki. Piłkarskie rozgrywki wygrała drużyna MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki, która w emocjonującym finale pokonała zespół UKS Varsovia Warszawa.

Zwycięzcy turnieju:
I miejsce – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
 II miejsce – UKS Varsovia Warszawa
III miejsce – SSM Wisła Płock
 IV miejsce – AS Milan Sport

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik – Krystian Bartosiak
Najlepszy strzelec – Filip Skosogorienko
Najlepszy bramkarz – Szymon Drożdż


Gratulujemy pięknej gry i ambitnej postawy!

FINAŁ TURNIEJU SOKOLIKI CUP


ELIMINACJE TURNIEJU: