LINIA PRODUKTÓW SOKOLIKI WŁAŚNIE POSZERZYŁA SWOJĄ OFERTĘ O SMAKOWITĄ SZYNECZKĘ TOSTOWĄ Z INDYKA ORAZ SCHABIK WIEPRZOWY. PRODUKTY WYRÓŻNIAJĄ SIĘ WYSOKĄ ZAWARTOŚCIĄ BIAŁKA – NIEZWYKLE ISTOTNEGO SKŁADNIKA NA ETAPIE ROZWOJU DZIECI. BEZ WĄTPIENIA ZNAJDĄ WIELBICIELI RÓWNIEŻ WŚRÓD DOROSŁYCH, KTÓRZY DOCENIĄ ICH UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE, NIE TYLKO W DOMU, ALE TAKŻE W SZKOLE LUB PODRÓŻY.

Oba produkty charakteryzują się wysoką mięsnością, która oprócz smaku podkreśla dobrą jakość. Szyneczka tostowa z indyka zawiera aż 90% mięsa, a do wyprodukowania 100 g schabiku wieprzowego użyto dokładnie takiej samej ilości (100 g) wieprzowiny. Dostępne są w wygodnych opakowaniach w formie plastrów. Konsumenci, którzy chętnie czytają etykiety i zwracają uwagę na skład, będą zadowoleni. Podobnie, jak we wszystkich produktach linii Sokoliki, nie znajdziemy tutaj dodatku konserwantów, fosforanów i glutaminianu monosodowego. To bardzo ważne szczególnie dla rodziców, którzy dbają o zdrową dietę swoich pociech. 

Szyneczka posiada szerokie zastosowanie i doskonale sprawdzi się jako dodatek do zapiekanek, kanapek czy tostów. Z kolei schabik nada się jako przekąska do drugiego śniadania. Ta apetyczna wędlina jest także najlepszym źródłem witaminy B1 spośród wszystkich gatunków mięs. Mamy pewność, że obie nowości Sokoliki przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym wielbicielom mięsnych przysmaków. Nie pozostaje nic innego, jak tylko ich spróbować!
 

Sokoliki z kolejnymi nowościami dla dzieci