SOKOŁÓW S.A. JAKO WIELOLETNI PATRON POLSKIEGO SPORTU, Z RADOŚCIĄ OGŁASZA SWÓJ UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM WYDARZENIU, KTÓRYM NIEWĄTPLIWIE JEST POLSKI TURNIEJ 2024. JESTEŚMY DUMNI, ŻE MOŻEMY BYĆ CZĘŚCIĄ TURNIEJU, KTÓRY PO RAZ PIERWSZY W TAKIEJ FORMIE BĘDZIE ODBYWAŁ SIĘ W NASZYM KRAJU.

Rywalizacja na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem różni się od tych znanych nam z np. Turnieju Czterech Skoczni. System rozgrywek opiera się, nie jak dotychczas na indywidualnych wynikach, lecz na drużynowych. O zwycięstwo zatem walczą reprezentacje, a nie zawodnicy indywidualnie. Mocno trzymamy kciuki za naszych!

Marka Sokołów angażuje się w wspieranie skoczków nie tylko poprzez sponsoring, ale także poprzez czynny udział w kibicowaniu pod skocznią naszego specjalnego wysłannika. Nasz Sokolik będzie z całej siły zachęcał do zabawy i kibicowania. Aby jego fanów nie opuściła energia będzie z pewnością częstował smakołykami z bogatej linii Sokoliki, które są idealne właśnie na takie okazje.

Do zobaczenia w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem.

PolSKI Turniej 2024 będzie dostępny w całości na antenach Telewizji Polskiej. Zapraszamy przed telewizory do kibicowania razem z Sokołowem!

Sokołów sponsorem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich!