LINIA PRODUKTÓW PRZEZNACZONYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SOKOLIKI WŁAŚNIE WZBOGACIŁA SIĘ O KOLEJNĄ SMAKOWITĄ NOWOŚĆ – PARÓWECZKI Z SZYNKI, KTÓRE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ WYSOKĄ MIĘSNOŚCIĄ I DELIKATNYM SMAKIEM, KTÓRY ZACHĘCI DO JEDZENIA NAWET NAJWIĘKSZEGO NIEJADKA.

Paróweczki z szynki z linii Sokoliki mają wszystkie cechy, aby przypaść do gustu dzieciom i ich rodzicom. Wyróżniają się doskonałym składem (nie zawierają dodatku wzmacniaczy smaku i konserwantów) i wyjątkowym smakiem, który przypadnie do gustu najmłodszym wielbicielom mięsnych specjałów. Są produkowane z mięsa z tuczu bez antybiotyków (po uzyskaniu wagi 30 kg), pozyskiwanego ze zwierząt z polskich gospodarstw. Dzięki bardzo wysokiej mięsności (90% mięsa z szynki) stanowią cenne źródło białka – niezbędnego składnika codziennej diety dzieci i młodzieży. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach różniących się wielkością parówek: klasycznej i mini.

Paróweczki z szynki mają uniwersalne zastosowanie kulinarne. Świetnie smakują podane zarówno na zimno, w formie ekspresowej przekąski, jak i na gorąco, jako główny składnik pożywnego śniadania lub kolacji. Mogą być również dodane do sałatki bądź zapiekanki (np. makaronowej).
 

Sokoliki prezentują nowość – Paróweczki z szynki