W DNIACH OD 1 DO 5 MAJA 2024 R. WSPÓLNIE Z RADIEM ZET OBCHODZILIŚMY WIELKIE ŚWIĘTO GRILLOWANIA. W TYCH DNIACH ODWIEDZILIŚMY AŻ 4 MAZURSKIE MIASTA, KTÓRYCH MIESZKAŃCY MIELI OKAZJE SPRÓBOWAĆ NAJLEPSZYCH SMAKOŁYKÓW PROSTO Z RUSZTU, BAWIĄC SIĘ W RYTM DOBREJ MUZYKI.

Jako firma Sokołów od lat dzielimy się swoją pasją do grillowania i ponownie idea ta towarzyszyła nam na spotkaniach podczas majówkowej trasy. W każdym z objętych akcją miast na uczestników czekały liczne atrakcje dla całych rodzin: pokazy kulinarne, zabawy dla dzieci, sportowe konkurencje, strefy relaksu oraz konkursy z nagrodami i gadżetami. Piknikową trasę rozpoczął koncert Blanki, który zgromadził przy scenie wielu entuzjastów dobrych brzmień.

W grillowym miasteczku nie mogło zabraknąć także strefy Sokołowa. Uczestnicy mieli okazję nie tylko skosztować naszych wyrobów, ale także podpatrzeć szefów kuchni w akcji i zaczerpnąć od nich kulinarnych inspiracji. Co więcej, na uczestników czekały liczne aktywności sportowe, w których można było wygrać smakowite sokołowskie nagrody.

Spoty reklamowe kampanii „Radio ZET nr 1 na majówkę” wyemitowano w 66 galeriach handlowych w całej Polsce, a same wydarzenia były na bieżąco relacjonowane na antenie Radia ZET. Dla słuchaczy przygotowano konkurs, w którym do wygrania były profesjonalne grille ogrodowe i zestawy akcesoriów do grilla.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tej wyjątkowej majówki. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować i dzielić się naszą pasją do grillowania!