SOKOLIKI CODZIENNIE TOWARZYSZĄ MAŁYM I DUŻYM SMAKOSZOM OD ŚNIADANIA AŻ PO KOLACJĘ. TERAZ LINIA ROZWIJA SWOJĄ OFERTĘ PRODUKTOWĄ, WPROWADZAJĄC NA RYNEK APETYCZNĄ NOWOŚĆ – PASZTECIK DROBIOWY, KTÓRY ZE WZGLĘDU WYŚMIENITY SMAK I DOSKONAŁY SKŁAD Z PEWNOŚCIĄ PRZYPADNIE DO GUSTU WSZYSTKIM DZIECIOM I ICH RODZICOM.

Pasztecik drobiowy z linii Sokoliki powstał z myślą o najmłodszych wielbicielach mięsnych specjałów. Wyróżnia się wysoką mięsnością (97% mięsa gotowanego kurczaka) i wyjątkowo krótką listą składników. Produkt stanowi cenne źródło białka – niezbędnego elementu codziennej diety dziecka. Nie zawiera wzmacniaczy smaku, stabilizatorów i konserwantów. Z tego względu jest rekomendowany osobom, które – zgodnie z najnowszymi trendami żywieniowymi – dbają o dobrze zbilansowany jadłospis i świadomie dokonują zakupów produktów z „czystą etykietą”.

Pasztecik drobiowy ma wyjątkowo pyszny, delikatny smak (za sprawą połączenia kurczaka i marchewki). Jest polecany jako dodatek do kanapek, które mogą być spożywane w domu na śniadanie i kolację, jak i w szkole – w postaci drugiego śniadania. Świetnie sprawdzi się również jako przekąska na zimno, podana z chrupiącymi warzywami i ulubionymi sosami.
 

Linia Sokoliki z nowym pasztecikiem