JUŻ PO RAZ DRUGI JESTEŚMY SPONSOREM GŁÓWNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI – SOKOLIKI CUP. W NAJBLIŻSZY WEEKEND ROZPOCZYNAJĄ SIĘ ELIMINACJE DO GRY O MARZENIA. TURNIEJ TO OGROMNA SZANSA DLA DZIECI NA PRZEŻYCIE WSPANIAŁEJ PRZYGODY, SPORTOWĄ RYWALIZACJĘ I MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA FANTASTYCZNYCH NAGRÓD. SOKOLIKI CUP JEST BEZPŁATNYM TURNIEJEM, DEDYKOWANYM DZIECIOM W KATEGORII U-10, CZYLI ROCZNIK 2013.

Wielki Finał Pucharu SokolikaStartujemy 11 czerwca o godz. 9:30 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa. Na turnieju pojawi się Łukasz Fabiański – bramkarz reprezentacji Polski w latach 2006-2021, który jako ambasador Akademii Sokolika, od wielu lat inspiruje młodych sportowców do rozwijania pasji.

Tego dnia dla nikogo nie zabraknie dużej dawki sportowych emocji, zabaw integracyjnych czy rodzinnych atrakcji. Impreza z pewnością dostarczy wszystkiego, co najlepsze zarówno najmłodszym smakoszom mięsnych specjałów, jak i całym rodzinom. Dla dzieci przewidziane są upominki, liczne atrakcje m.in. dmuchańce, animacje i wiele innych. Na scenie muzycznej pojawią się utalentowani artyści, a finałowo wystąpią Ignacy Błażejowski i Natalia Zastępa.
 
W ubiegłym roku w rozgrywkach wzięło udział blisko 1700 młodych sportowców. Głównym organizatorem tegorocznego turnieju jest Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, partnerem – Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa, a sponsorem głównym – firma Sokołów S.A., która zadbała o stroje, sprzęt uczestników, nagrody, a także pyszny poczęstunek dla zawodników. My już nie możemy się doczekać tego wyjątkowego eventu.

 

Do zobaczenia na stadionie!

Eliminacje były prowadzone w 8 lokalizacjach w całym województwie mazowieckim:

6.05 – Grójec (Radom)
6.05 – Karczew (Warszawa)
7.05 – Płock (Płock)
7.05 – Łomianki (Warszawa)
27.05 – Sokołów Podlaski (Siedlce) 
27.05 – Serock (Warszawa) 
28.05 – Przasnysz (Ciechanów – Ostrołęka) 
28.05 – Komorów (Warszawa) 

Finał turnieju odbędzie się 11 czerwca w Warszawie.


Wiemy, że warto grać o marzenia – aktywnie wspieramy dzieci w dążeniu do celu. Od lat jesteśmy mecenasem sportu i sponsorujemy inicjatywy promujące zdrowy tryb życia. Ponadto – to co zdrowe, może być jednocześnie pyszne! Dlatego nazwa linii Sokoliki - produktów tak lubianych przez dzieci - stała się również idealną nazwą wydarzenia.

Może podczas turnieju zadebiutuje nowa gwiazda piłki nożnej? Mamy taką nadzieję!

Graj o marzenia – eliminacje do drugiej edycji Sokoliki Cup